Příspěvky uživatele - 71.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zima - jak ochránit bylinky, 24.9.2012
a nějak přikrývat?A jak ostříhat?
Zima - jak ochránit bylinky, 22.9.2012
Zdravím, mám na zahrádce bylinky jako třeba meduňku, tymián, šalvěj, rozmarýn atd. Chci se zeptat jak je mám na zimu ochránit a jak ostříhat děkuji
Jaké ovoce, 2.9.2012
Jo a s tím ovocným stromem myslím nějaký menší třeba velký jako rybíz nebo angrešt nemyslím meruňku atd.
Jaké ovoce, 2.9.2012
Dobrý den, chci se zeptat za lavečkou máme takový menší prostor (asi 2x2 metry) a chtěli by jsme tam zasadit nějaký ovocný strom nebo keř.Zatím máme černý rybíz ale stále se tam asi 2 rostliny vlezou.Chtěl bych poradit co tam zasadit a aby to... celý příspěvek >
Stromkový rybíz, 28.8.2012
Dobrý den, na zahradě máme asi 20 let (možná i více) starý stromkový černý rybíz nevím jaká odrůda.Chtěl bych ho ale namnožit a nevím jak ho nejlépe namnožit.Nový kupovat nechci, chci přímo tuto odrůdu.Takže otázka jak a kdy ho namnožit předem... celý příspěvek >
Jak množit a pěstovat břečťan?, 22.8.2012
Já svůj břečťan množím řízkováním.Ujme se za 14 dní +-. Stačí když uříznete asi 10 cm větvičku která není přisátá. Otrháte listy ale asi 2 lístky necháte někde nahoře.Necháte také falešně kořínky. Poté zapíchnete do země nebo květináče... celý příspěvek >
Co je tohle za rostlinu?, 21.7.2012
protože ta 1 větvička je taková slabší a vísí hodně dolů
Co je tohle za rostlinu?, 21.7.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych se vás zeptat co je to za rostlinu a jak se o ni případně starat.Nwm co to je za rostlinku.Můžu vám ale říct že jednou do roka kvete velkými žlutými květy, které ale rychle odkvetou.
Fenykl obecný, 19.7.2012
Dobrý den, mám otázku.Pěstuji fenykl obecý a mám asi 15 rostlinek.Chtěl bych se zeptat na pár otázek 1.Je fenykl trvalka?Případně přežije venku celý rok? 2.Vzhledem k tomu že mám více sazenic než jsem chtěl tak bych se chtěl zeptat za jak... celý příspěvek >
Čím osázet kolmý svah (přírodní taras), 8.7.2012
Napadl mě netřesk střešní, ale nevím jestli by měl rozsáhlý kořenový systém
Rozmarýn - moje poznatky, 8.7.2012
Mr.Big 1.Nejdříve jsem ho měl ve velkém kbelíku který jsem dal do skleníku na celou zimu.Žádné přikrývání hnojení zalívání 1x týdně a to jenom tak že jsem dal do vršku od pet lahve vodu a byl celičkou zimu krásně zelený. 2.1 byl v kbelíku(byl... celý příspěvek >
Rozmarýn - moje poznatky, 7.7.2012
Ahojte, věnuji se 5 let pěstování bylinek (je mi 14 let) a chtěl bych zde rozjet diskuzi na téma Rozmarýn. Často se doslýchám že někomu se nedaří pěstovat rozmarýn.Já jsem s tím měl prvně také problémy, ale pak jsem zjistil nějaké informace a z... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika