Příspěvky uživatele - 91.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mšice na paprikách, 28.8.2012
Tak jsem to s tou tryskovou vodou zkoušela na paprikách ve foliovníku už pětkrát. Mým mšicím to evidentně vůbec nevadí, dokonce se ve svých "pochodových cvičeních zpět na papriky" zdokonalují a získávají svižnost. Už za pět hodin od proudového... celý příspěvek >
Růžový rybíz, 17.7.2012
Růžový rybíz mám ještě po dědovi, už asi 40 let, děda byl zahrádkář tělem i duší, onen růžový rybíz si vypěstoval pokusným křížením bílých a červených odrůd, má krásné dlouhé hrozny, bujný růst, mrazuodolný, je sladší než červené odrůdy, šťavnatý,... celý příspěvek >
Elektrická řetězovka pro ženu, 12.7.2012
Všem moc děkuji za reakce. Finskou kozu doma máme, sice ne originál, ale funkční:) Na lišty powerharp už jsem koukala, díky za tip, o tomto jsem nevěděla a tak už nebudu muset trápit kolegu s broušením: o) S tou váhou pily jsem to nemyslela tak,... celý příspěvek >
Balkonová keříčková rajčata - odstraňování listů, 5.7.2012
takze tim ze jsem vylamal jsem prisel o potencialni urodu?:/ mohl jsem diky vystipovani necemu pomoci?:/
Jak se šlechtí jabloně?, 12.6.2012
Zdravím. Je to možná hloupý dotaz, ale zajímá mě, jak se jabloně, nebo ovocné stromy obecně šlechtí? Semenem asi ne a při opylení zase získám semeno. Mohl by mi, prosím někdo toto přiblížit? Jde šlechtit, příp. křížit odrůdy z pozice malopěstitele?
Zemina na rajčata, 2.4.2012
pokud bych je dal nize, tak by koreny byly na spod kelimku, takhle je pod nimi aspon 2cm. Je to spatne?
Papriky - klíčivost semen, 25.2.2012
prosim o odpoved. jestli paprikam nevadi ze se vytahnou tak jako rajcata. dekuji
Juka - fleky na listech, 21.2.2012
Zkusila jsem na bílý papír zatřepat listy a objevili se mi droboučké černé tečky. Myslíte, že je možné, že se rozlezli i na jiné rostliny? Například ve vedlejší místnosti mám vcelku hezký banánovník a aloe vera
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika