Příspěvky uživatele - 219.3

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Réva na Severní Moravě, 20.8.2013 Obsahuje fotku
Zdravím z Frýdecko-Místecka. Letos je tomu třetím rokem, co jsem shromáždil vytipované řízky z několika zdrojů a oblastí a vypěstoval sazenice. Minulý rok jsem vytrhal určité neodolné rostliny, které absolutně postihlo padlí. Letos jsem ostatní... celý příspěvek >
Chloróza Révy?, 18.8.2012 Obsahuje fotku
Vypěstoval jsem z řízků několik druhů révy - většinou neznám přesně odrůdu - množeno od sousedů, dle pozorování odolnosti apod. a jedna odrůda je Ajvaz - ten ještě nezaplodil. Letos je to třetím rokem a rostliny poprvé nasadily - mají cca 2,5... celý příspěvek >
Existuje odolnější meruňka? MS kraj, 16.7.2012 Obsahuje fotku
zde jde vidět srůst podnože a roubu. Dle dřeva soudím, že je to slivoň. Možná se mýlím.
Existuje odolnější meruňka? MS kraj, 16.7.2012 Obsahuje fotku
ještě pár fotek navíc:
Existuje odolnější meruňka? MS kraj, 16.7.2012 Obsahuje fotku
Zdravím, můj děda cca před 15 lety vysadil na zahradu v Brušperku - okr. F-m dvě meruňky - respektive je narouboval na zřejmě švestkové semenáče. Skoro každým rokem máme dobrou úrodu a plody netrpí ani žádnou nemocí. Jen stromy dlouho nikdo... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika