Příspěvky uživatele - 97.180

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zálitek, 10.8.2013
Prosím, nebuďte na mně tak tvrdí...
Zálitek, 7.8.2013
Když zaleji višně 70-ti procentním kalvadosem a po třech týdnech stáhnu, nakolik mi klesne síla kalvadosu?,a má pak ještě cenu prosypat višně cukrem?
Jádro, 10.2.2013
Kterou část z jádra oddělit, coby jakoby nejkvalitnější.Zbytek chci použít na druhotné výrobky(likéry, zálitky atd.)
Kvašáky - uchování, 16.8.2012
Poraďte prosím, jak uchovat kvašáky teď vykvašeně v 3 litrových lahvích, třeba až do zimy. Děkuji.
Skleněný chladič, 15.7.2012
Poradíte někdo prosím, kde sehnat skleněný spirálový chladič?
Zakalená slivovice, 5.1.2012
Pane Slosar a je možné, že se mi tento jev neobjevil u nezředěné pálenky a taky mám pocit i u kalvádosu a hruškovice ikdyž zředěných.U zředěné slivovice a třešňovice však ano.Dá se to nějak vysvětlit?A jsou ty karbonáty resp. hydrogenkarbonáty zdraví... celý příspěvek >
Zakalená slivovice, 5.1.2012
Kvas zpracováván na měděné aparatuře byl.A stačí ta filtrace kávovým filtrem?
Zakalená slivovice, 3.1.2012
Stalo se mi, že v půl litru zředěné slivovice, zapomenuté venku-čímž vystavené mínusovým teplotám, se objevily lehounce bleděmodré chuchvalce, které jsem odstranil zcezením přes kávový filtr(na filtru jsem pak nevypozoroval nic).Slivovice byla... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 10.10.2011
A po kolika sezonách bych měl ten fritovací vyměnit?
Destilační přístroj, 9.10.2011
Jaké médium do dvoupláště.Prosím poradite někdo jaký použít nejvhodnější olej do dvoupláště.A třeba jak dlouho by mi tam vydržel třeba fritovací?
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika