Příspěvky uživatele - 187.162

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mochna křovitá, 20.7.2012
Nechci vnucovat svůj názor, ale nemohlo by to být nějaké padlí? Měli jsme padlí na doubku - listy každoročně šedivé a po postřiku proti padlí to zmizelo. Nechci to zakřiknout, ale letos je to zatím dobré a listy jsou zelené. Takto jsme zlikvidovali... celý příspěvek >
Rozmarýn - moje poznatky, 18.7.2012
Na dovolené v Chorvatsku, na ostrově Cres jsem si ustřihla asi 5 oplégrů rozmarýnu, který tam rostl u cesty a během asi 5 let jsem si vypěstovala na balkoně keř vysoký asi 1 metr. Dařilo se mu vyjímečně. Balkon byl zasklený a tak tam i přezimoval. V... celý příspěvek >
Osvědčená odrůda cukety, 15.7.2012
Věřte, neboť ve skleníku v Jizerkách pěstuji lilek stále a s úspěchem. Plody krásně tmavofialové a velké (čemu říkám velké?...taky až 15 cm. A to je bašta. Jen na jaře pohnojím skleník cereritem.Lehce!
Nejchutnější rajčata, 15.7.2012
Start F 1 a Pedro jsou pro nás ta nej rajčata se zaručenou úrodou...
Sklizeň rajčat 2012, 15.7.2012
Nedám dopustit na Cererit. Tím hnojili moji rodiče už před 40 lety a dodnes se toho držím ke spokojenosti mé i rajčat.
Sklizeň rajčat 2012, 15.7.2012
Dám jednu radu, která asi někoho zvedne ze židle... vraťte se ke starým osvědčeným druhům a neblbněte s novinkami a máte rajčata jako víno. Libor.
Herbicidy na zahradě aneb Konec rajčat v Čechách?, 15.7.2012
Pokud máte kompostér běžně prodávané velikosti, tak máte za dva roky senzační kompost. Stačí ho jen pak prosít... Dávám do něj i trávu sekanou sekačkou, ale nesmí být ta vrstva moc silná (max. 10 cm). Proložte ji drobnými klacíky, které snad není... celý příspěvek >
Začátečnický problém s liliemi, 15.7.2012
U lilií všech druhů se mi osvědčila drenáž z drcených skořápek od vajec. Lilie nechávám v klidu, nepřesazuji je, pouze, když už jsou moc nahloučené. Pravidlo říká, že nemají být dlouho na světle a je dobré před vyndáním cibulí mít již nové místo... celý příspěvek >
Listmaté keře - jílovitá půda, 15.7.2012
Neudělala jste zase tak velkou chybu, abyste musela vše vykopávat. Většina ze jmenovaných roste v pohodě bez velkých nároků na kvalitu půdy. Soudím tak podle naší zahrady, kde narazíme na jíl poté, co vykopeme asi 30 cm " jámu" pro cokoliv. Možná... celý příspěvek >
Javor jasanolistý, 15.7.2012
Prosím, má někdo zkušenost s vysazením javoru jasanolistého? Jak rychle roste? Potřebujeme zaplnit místo po pokácené švestce, která zašla na monilii laxa. Kde se dá sehnat? Liberecký kraj ...
Ruj vlasatá, 15.7.2012
Ruj jsme sehnali v lesnické školce v Hodkovicích nad Mohelkou (u letiště) - máme odtud leccos do okrasné zahrady k naprosté spokojenosti. Lze si tam i některé druhy objednat. A je to levnější než v zahradnických centrech.
Dub mi pokaždé uschne, 15.7.2012 Obsahuje fotku
 vysazován byl jako maličký naklíčený žalud - malinká sazenička asi 20 cm do nádoby, tam byl 2 roky a jako půlmetrový byl vysazen na současné místo - je to 5 let. Toto je jeho loňská fotka.
Řez švestek, 10.7.2012
Mám stejný problém a když jsem si pročetla všechno v této sekci, tak je to s naší švestkou stejné. Dokonce jsme si všimli, že v poslední době se na té straně, co " hraničí" švestka s jabloní Bohemie objevují suché větévky i na jabloni. Je možné, že... celý příspěvek >
Rez jilmu, 8.7.2012
Tak to skutečně jilm není!!!
Dub mi pokaždé uschne, 8.7.2012
Nejlepší dub je ten, který si vypěstujete ze žaludu. není třeba ho dávat hned od země. Stačí pěkný velký květináč a na zahradě ho dát na chráněné místo. Takto jsme vypěstovali už jeden dub, nyní 2 a půl metru vysoký a další dva máme v nádobě a jsou... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika