Příspěvky uživatele - 28.119

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odrůda Luna, 9.10.2008
Moc děkuji za odpovědi. Jen se ted obávám, co bude lepší či horší).Když mi na jaře vymrzne a já budu muset koupit jinou odolnější i proti chorobám nebo ji zkoušet amatérsky chemicky ošetřovat - zatim o tom vůbec nic netuším - a pak ji mít napadenou.... celý příspěvek >
Odrůda Luna, 29.9.2008
Dobrý den, koupila jsem hlavně pro děti v.r. odrůdu LUNA. Má být bílá, velká a bez pecek. Ale nevím, jestli mne nenepálili. Nyní o ní nemůžu nic najít. Znáte ji vůbec někdo? Moc díky
jedlé nebo jedovaté plody?, 10.10.2007
 Zdravím a prosím o radu. Koupili jsme dva nové keře do zahrady - okrasné květem i plodem a teď nevím, zda nemají jedovaté plody. Máme dvě velmi malé děti. Jedná se o hlohyni  a o krásnoplodku (callicarpa bodinieri). Nevíte o nich něco? Moc... celý příspěvek >
pergola nebo u domu?, 10.10.2007
Jsme v 400 m nm a chceme si dát na zahradu víno. Místní doporučili Panonii a pak jsme koupili ještě růžové Fes...?(smazal se název na štítku). Původně mělo být uprostřed zahrady k nějaké opoře(časem možná pergola), ale nyní je i možnost ke stěně... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika