Příspěvky uživatele - 224.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Solo v Mountfielde, 5.2.2013
U Mountfieldu je to přesně tak jak bylo již popsáno: " Menší kalkulace, 681čka stojí na netu bez slevy 17500Kč. V MF 21500Kč v akční slevě laugh pokud budete chtít navíc využít jejich báječné nabídky 560 litrů benzínu za super cenu 19Kč a zbytek... celý příspěvek >
Chov krůt, 15.7.2012
chov krůt -S názory obecně souhlasím, ale pro úplnost nutno zdůraznit, že krůty potřebují ke krmení dostatečný přísun čisté - kvalitní vody, nikoliv deštivou.
Kustovnice čínská, 12.7.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, kupovala jsem kustovnici v OD Bauhaus, malou v květináči, letos na jaře. Zasadila jsem ji na zahradě, na slunné místo, pravidelně nezalévám, zálivku má pouze přírodní. Samotnou mě velice překvapilo, kustovnice roste velmi rychle, kvete a... celý příspěvek >
Krtek je, 5.12.2010
Dobrý den, zajímalo by mne o jaký přípravek konkrétně se jedná. S pozdravem Vopelka vopelka.r@tiscali.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika