Příspěvky uživatele - 64.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký druh slepic vybrat, 12.10.2013
Několikrát jsme koupili vynesené slepice z drůbežárny.Pár dní, byly jak trdla, vejce snášely po celém výběhu, na trávu nechápavě čuměly.Po pár dnech, šly samy večer do kurníku, začly snášet do hnízda.Když je pustíme na velkou zahradu a zatleskám,... celý příspěvek >
Poznáte rostlinu?, 9.1.2013
Děkuji, Jirka
Poznáte rostlinu?, 8.1.2013 Obsahuje fotku
Poznáte někdo, co to je? Vyfotil jsem to koncem června na suchém místě, písek, jižní expozice, střední Čechy. Listy a stvol skoro bílé a chlupaté.Zdraví Jirka
Poznáte dub?, 11.11.2012 Obsahuje fotku
Poznáte někdo co je to za dub? Díky, Jirka
Poznáte co je to za hrušku?, 23.9.2012
Díky za odpovědi, hezký den všem, Jirka
Poznáte co je to za hrušku?, 21.9.2012
Díky za odpovědi, nicméně Merodova mi moc nesedí. Má být šedozelená a zraje v září- říjnu. Tahle je světle žlutá s červeným líčkem, chuť příjemně nakyslá trochu jako citron, v plné zralosti, kolem bubáku a stopky slabě rzivá. Nemohla by to být... celý příspěvek >
Poznáte co je to za hrušku?, 17.9.2012 Obsahuje fotku
Narazil jsem na hrušeň, která je právě v plné zralosti. Chutˇově vynikající. Poznáte ji někdo?Jirka
První broskvoně dozrávají, 25.7.2012
Bělomasá broskev, neodlučitelná od pecky - to je hrůza, kterou bych nepřál ani svému nepříteli, kdybych nějakého měl. Ale když máte radost, že je raná - proč ne. Můj tatínek se držel zásady, že to, co je příliš rané anebo velké, za mnoho nestojí. Mám... celý příspěvek >
Škůdce na libečku, 7.7.2012
Mám na libečku to samé -  i když napadené části odstraním nákaza pokračuje - trvá to už třetí rok - opravdu netuším co to je. :-(( Rez máme na hrušce - a ta se prý přenáší z jalovce - je to možné?  děkuji Lenka
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika