Příspěvky uživatele - 154.56

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní rider Stiga nebo Castle Garden, 18.8.2014
Dobrý den, vlatním rider STIGA 1066 HQ od letošního roku a maximální spokojenost. Má sice oproti XF 140HD slavbší motor, ale znát to vůbec není a s pořádným chlapem uhání jak blázen. Má výborné manévrovací schopnosti a ani mokrá vysoká tráva mu... celý příspěvek >
Sundavillea Red - pěstování, 19.2.2010
Dobrý den všem. Děkuji všem za rady. Mě sundavilka nejdřív lehce opadala, ale záhy vyrazila obrovské množství přírůstků. Je stále u velkých francouzských dveří, světla má dost. Jelikož jsem se stále do nového baráku nenastěhoval a k... celý příspěvek >
Sundavillea Red - pěstování, 8.12.2009
Dobrý den. Mám taky krásnou Sundavilku a chtěl bych se s vámi poradit jak ji nejlépe přezimovat. Zatim ji mám u velkého okna otočeného na jih (světla má dost) teplota mezi 18-20 stupni. O vánocích se do nového baráku už nastěhuji a tudíž budu v... celý příspěvek >
Suseni zimnich hrusek, 2.11.2009
Zdravim, tatka ma nejakou odrudu zimnich hrusek - ted je trha a uklada a k jidlu budou pry az okolo vanoc a muj dotaz zni, jestli se maji susit az budou mekke nebo uz se muzou susit ted? 
čierné mušky, 4.3.2009
Slyšel jsem, že také pomáhá při přesazování namočit konečky kořenů do vody s jarem. Nevíte někdo kdybych kvítka zalíval slabým roztokem jaru s vodou jestli to ty kvítka přežijí?
Odrůda jabloně, 20.8.2008
Poraďte z vlastní zkušenosti odrůdu letních jablek odolnou vůči chorobám, aby se nemusela ošetřovat stříkáním.  Pro výsadbu na zahradu. Děkuji.
Pěstování melounů v Praze, 11.8.2008
Dobrý den, tak jsem taky další " melounový nadšenec" - tyto stránky jsem si vyhledala po včerejším zjištění, že máme na zahrádce už nádherný meloun, ale nevím, kdy ho utrhnout, jak poznám, že už je zralý?Já jsem zahrádkář začátečník a z... celý příspěvek >
Rozlámání kamene - trhací prášek?, 5.6.2008
neni sutr jako sutr, treba to neni zula
Grilování - uzení, 9.10.2007
Muzu se zeptat na tu udirnu? Je delana nebo kupovana? Pripadne planek by nebyl?  :-) Diky
Popinavka na plot z klasickeho pletiva, 9.10.2007
Zahradku od cesty mi lemuje stary plot z klasickeho pletiva. Napadlo me vysadit u neho nejakou popinavku. Co by jste mi poradili?
Výběr odrůd, 14.9.2007
Děkuji za rady.
Výběr odrůd, 13.9.2007
Potřebuji obměnit hrušky na zahradě a váhám co z následující nabídky vybrat (jednu letní a jednu zimní). LETNÍ: Williamsova červená, Hardyho máslovka, Clappova  ZIMNÍ: Decora, Lucasova, Bohemica®,  Erika®,  Dicolor® Kterou... celý příspěvek >
Nerine bowdenii, 29.8.2007
Na jaře dám do země jako mečíky, vyraší  a na podzim kvete růžově. Před prvními mrazíky uklidím a schovám do sklepa s ostatními cibulovinami. Bohužel mě se nemnoží. Zdenka
Durman napadení listů, 16.8.2007
Našemu durmanu pomohla silná zálivka krystalonem na květiny.
Poraďte s pěstováním, 10.8.2007
Dobrý den pokaždém koupením bonsaje mi uschla co dělám špatně??
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika