Příspěvky uživatele - 93.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Červený javor zelená, 5.8.2012
Dobrý den, prosím o radu - náš červený javor dlanitolistý zelená - přesněji - jeho listy - je to již větší stromek - co mu chybí? Moc děkuji předem Markéta
Fazolové lusky - zavařování, 26.7.2012
Zdravím pane Mičurinče, pokud vysejete teď, pravděpodobně by to do konce září "s fousama" mohlo vyjít. Já podle mých podmínek, které se asi od Vašich moc neliší, počítám od výsevu potřebný čas ke sklizni cca 2 měsíce a 10 dní. Možná by efekt přineslo... celý příspěvek >
Fazolové lusky - zavařování, 26.7.2012
Zrovna dneska jsem to dělala. Na litr vody pro nálev dávám 20g soli. Pokrájené lusky předvařuji cca 4 minuty. Dám do sklenic, zaleji horkým nálevem a steriluji 35 min. při 100 °C. Pozítří je přesteriluji ještě jednou při 100°C po dobu 20 minut.... celý příspěvek >
Stiga Turbo 53 S BW Plus, Honda - zkušenosti, 22.7.2012
mám sekačku zatím necelý měsíc což je hodně krátká doba, ale seču 2x týdně a zatím bez sebemenších problémů, tak uvidíme. o stížnostech na palivovou soustavu jsem věděl už před koupí. benzin kupuju u shellky takže mohu akorát doufat, že se mi... celý příspěvek >
Lílie - co s odkvetlými lodyhami, 17.7.2012
Odříznout pouze odkvetlý květ, lodyhu s listy ponechat. Listy asimilují a vyživují cibuli, ktrá musí načerpat sílu na příští rok. V žádném případě nestříhat hned u zemně. To se může až před zimou. Po odkvětu se může trochu přihnojit draselnou solí... celý příspěvek >
Začátečnický problém s liliemi, 17.7.2012
Co rozumíte pod pojmem „lilie bílá“? 1. Jestliže se jedná o „lilii bělostnou“ latinsky „Lilium candidum“, lidově „kostelní lilie“ a také „lilie našich babiček“, pak se zřejmě nic neděje. Pouze po přesazení je trochu oslabená, protože se ji... celý příspěvek >
Jak poznam uzraly plod papriky?, 5.7.2012
takze radite od amy a vlasty vse otrhat? hamika par kusu nechat dobarvit?
Černý neguš, 2.7.2012
Včera jsem si všimla, že plody Černého Něguše už začaly opadávat, proto jsem ho sklidila. Plody byly cca 1 cm, zřídka který měl 2 cm. Byla to první sklizeň, měl asi 25 dkg plodů uvnitř korunky. Na každé větvičce za plodnou... celý příspěvek >
Náhrada za Sulku, 22.6.2012
Ano jako náhradu za sulku používám přípravek SÍRA SK520. Je to náhrada.   Jak složením, tak použitím. Doporučuji. Je už všude k dostání a za nižší cenu.
Česnek, 22.6.2012
Mám letos štěstí, protože sadila žena a ta to dala hlouběji než je zdrávo. Vylezl mi. Ještě jsem ho před sadbou mořil v připravku SÍRA SK520 místo sulky. Je to náhrada a levnější. Doufám, že mně někdo nepřdběhne před sklizní 
Zasekly pojezd?, 6.5.2012
Je to AKITA AK 53 SH GCV 160 s motorem honda. Má už poměrně hodně odpracováno na hodně velkém prostoru tak se ptám jestli třeba není rozumějsi investovat do nové pokud by byla draha oprava.
Sekačka husqvarna 87521 RS, 14.4.2012
Střelilo z výfuku a není žádná komprese.
Juka - fleky na listech, 19.2.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám doma 2 roky juku, které se dařilo dobře. Avšak včera jsem si všimla, že má na listech zvláštní fleky, které posílám jako foto. Prosím o radu, co to může být a jak mohu juku zachránit? Předem děkuji
Syrová a klasická strava pro psa, 3.1.2012
Já krmím jak granulema tak psovi vařím. Jen by mi zajímalo, proč někdo přidává různé vitaminy, rybí tuk atd. Když tu mluvíte o přirozené stravě, kde si asi tak divocí psi seženou ryby?Nehledě na to, že se dá takto pes předávkovat vitaminy, což je... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika