Příspěvky uživatele - 209.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Filtrace Tripond x Tripond eco, 22.4.2014
Já sbírám vršky od PET lahví, jako rovnocenou náhradu husích krků :-) Zdeněk
Zkušenosti s tímto štěrbinovým filtrem, 22.4.2014
Našel jsem ho zde - Spaltsiebfilter Bogensiebfilter Teichfilter grün Spaltsieb
Zkušenosti s tímto štěrbinovým filtrem, 21.4.2014
Díky, v podstatě jste potvrdil můj odhad. Stejně by mně ale zajímalo, proč to nikdo nenabízí. Vy jste nakonec pořídíl který? A spokojenost? Zdeněk
Zkušenosti s tímto štěrbinovým filtrem, 21.4.2014 Obsahuje fotku
Máte někdo zkušenost s tímto filtrem? Je mi záhadou, proč se toto zařízení neobjevuje nikde na našem trhu ani v nabídce internetových obchodů. cena 225 euro, velikost 50x50x25cm Nicméně, pokud jsou zkušenosti dobré, tak stojí za to si jej... celý příspěvek >
Nasátí ryb čerpadlem skrz gulu, 26.9.2013
Ryba prošla gulou, skimer mám napojen na jiné čerpadlo. Zajímavé je, že teď mám krycí dekl sundaný (musel jsem, když jsem rybí mrtvoly vyháněl z potrubí protiproudem) a ryby se k otvoru ani nepřiblíží. Jednalo se o cca 25 cm velké karasy, kteří se... celý příspěvek >
Fotky jezírek a filtrací, 30.6.2013 Obsahuje fotku
Prototyp štěrbnové filtrace :-). Tak teď to jen umístit do nějakého boxu, připojit a štěrbinová filtrace je na světě. Zatím to funguje v tomto prototypovém provedení s dobrými výsledky. Zdeněk
Filtrace z IBC kontejneru, 29.7.2012
Měl bych obavu zda nebude čerpadlo rychlejší než gravitační přítok. A pokud ne a bude pomalejší tak zda bude dobře pracovat skimer. Jinak dobrá myšlenka s tím sudem uvnitř. Co to postavit obráceně? Přítok horem skrz čerpadlo a odtok... celý příspěvek >
Fotky jezírek a filtrací, 15.7.2012 Obsahuje fotku
Nelze než souhlasit. Moje jsou sázené letos. Zdeněk
Fotky jezírek a filtrací, 30.6.2012 Obsahuje fotku
Nedá mi abych se taky nepochlubil. Koupací biotop, 2m hloubka, cca100m2. Zatím druhá sezona, bez filtrace, jen krátký potůček napájený skrz skimer. Voda čistá, jen nějaké ty usazeniny a vláknitá řasa v akceptovatelném a udržitelném množství. Ve... celý příspěvek >
Začínám, 30.6.2012
Pokud máte na mysli jezírko, kde je folie nahrazena výmazem jílovou kaší tak z vlastní zkušenosti nedoporučuji. Nikdy se mi nepodařilo docílit čistou vodu a každá zima se na nepěkně podepsala na březích jezírka. Nakonec jsem skončil u folie. Podklad... celý příspěvek >
Co se děje v kořenovém filtru v zimě?, 23.6.2012
Vím, že je to poněkud předčasné téma ale jsem uprostřed výstavby kořenového filtru, který hodlám propojit se stávajícím, fungujícím jezírkem a zajímá mne co se vlastně dějě s obsahem této přídavné nádrže. Vlastně spíš, co může nastat, když po... celý příspěvek >
Čerpadlo Resun PG 15000, 25.5.2012
Děkuji oběma diskutujícím za podněty k přemýšlení. Potřebuji napojit potůček protékající kořenovým filtrem na jehož počátku chci vodu prohnat skrápěcím filtrem. Převýšení od hladiny jezírka je do 1,5 m ale ještě mi něco přihodí výška toho skrápěcího... celý příspěvek >
Čerpadlo Resun PG 15000, 19.5.2012
Díky za reakci. Je to čistokrevný číňan ale soudruzi v ČLR se už taky ze svých chyb poučili. Takže má volba je jasná.Jdu do toho Zdeněk
Čerpadlo Resun PG 15000, 13.5.2012 Obsahuje fotku
Má zde někdo zkušenost s tímto čerpadlem? Pomě cena a výkon se jeví slušně. cca 3000,-Kč/200w/15000l/h Za informace díky Zdenek
Jezírkový vysavač - prosím poradte, 7.5.2012
Mám čerstvou zkušenost s vysavačem Pondovac 4. Nepracuje tak rychle jak jsem si představoval ale i to má výhodu protože neodčerpá mnoho vody a ta se dá současně dopouštět. Pracuje v jakýchsi cyklech, takže je možné si představit jak se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika