Příspěvky uživatele - 224.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní traktor Starjet Challenge AJ 92 - 15,5, 9.1.2013
No, tak především asi budete sekat, to ostatní bude jen doplňkové, samozřejmě s naloženou károu do kopce vám hydro asi dlouho nevydrží.  Jak už jsem napsal, klasické řazení, které mám já, je něco jiného, ale i já, když vidím, že to nejede, tak... celý příspěvek >
Poraďte jaký skleník, 9.1.2013
Tak mě už taky ten z Dol. Újezda občas někde rezne, ale to po 10 letech intenzivního provozu neřeším. Nemyslím si, že by do něj foukalo, samozřejmě, ne všude všechno těsní, ale vždyť je to "montovaný "skleník. Mě se na něm líbí, že je stabilní,... celý příspěvek >
Zahradní traktor Starjet Challenge AJ 92 - 15,5, 9.1.2013
V r.1998 jsem koupil 15,5 hp jednoválec, tehdy se jmenoval Agrojet a byl ještě s mechanickým řazením. Výrobce je stejný a motor pravděpodobně také. Kdyby se ještě vyráběl, koupil bych si ho ještě jednou. Vyjma nějakých menších oprav v záruce dosud... celý příspěvek >
U vám také raší česnek?, 9.1.2013
Já jsem sázel 4. 12. těsně před zmznutím půdy. Ale kdo mohl tušit, že teď bude takové teplo? Asi to bude chtít na jaře přidat pár řádků nepaličáku.
Žluté jablko II, 9.1.2013 Obsahuje fotku
Typuji Ušlechtilé žluté, podle Vaňka-popis-by to odpovídalo. Ale víc, než typovat se asi nedá.
Jak granulovaný kravský hnůj, 4.1.2013
Kdysi jsem sehnal uleželý hnůj. Hnojivo to bylo úžasné, bohužel však v něm přezimovalo neskutečné množství mandelinek bramborových, které jsem si tímto způsobem zavlekl do zahrady. V čase páření jsem jich pak sbíral desítky denně. Od té doby uleželý... celý příspěvek >
Komposter na zahradu cca 1500m2, 30.12.2012
Tak já takovou kvalitu nemám, používám staré plechové desky upevněné ve svislé poloze starými železnými tyčemi. Kompost 2*4m je rozdělený na 2 části, do první se sype odpad. Ve druhé je zjara přeházený odpad z předchozího roku přikrytý přes léto... celý příspěvek >
Rýč české výroby, 30.12.2012
A vy máte na zahradě tak vysoké kopřivy?
Kolik utrácíte za semínka?, 30.12.2012
Já opět koupím "jen" Tornádo. Sazenice udělám z celého pytlíku. 10 sazenic si nechám a zbytek rozdám přátelům. Ze zálistků si pak vypěstuji dalších 10 rostlin a stejně nejméně polovinu úrody rozdám. Co potom s úrodou děláte vy? No, ale jestli vaší... celý příspěvek >
Houby z lesa na zahrade, 29.12.2012
Zdravím. Co se týče šťavnatky pomrazky, je to houbička, která roste v trávě v blízkosti borovic, i mimo les, až po přechodu prvních podzimních mrazů a následném oteplení. Já jsem jí sbíral naposledy 4.12. v 600mnm a také jsem jí vybíral ze sněhu. V... celý příspěvek >
Jakou broskvoň?, 28.12.2012
Máte pravdu, se Springcrestem mě zahradník opravdu ošálil, ale dnes jsem za něj velmi rád a nahrazuje mi bělomasý Redwin, který už uhynul. Broskvoně mám v centru Č. Bud., nadm výška 385m. Sprigcrest (13let) se letos začal vybarvovat už na konci... celý příspěvek >
Houby z lesa na zahrade, 28.12.2012
A v které době Vám tam rostou, teď? Určit z vašich snímků jednoznačně druh houby není jednoduché a rozhodně se mohu mýlit. Pokud jste pořídil snímky v tomto měsíci, typoval bych na obr.1. Šťavnatku pomrazku, obr.2. Lakovku ametystovou. Obě jsou jedlé... celý příspěvek >
Jakou broskvoň?, 28.12.2012
V pořadí podle doby zrání od začátku 7. do zač. 9. měsíce:  Springcrest, Earliglo, Sunhaven, Redhaven, Fairhaven, Cresthaven. Prioritou byl pro mne zvonkovitý typ květů, který vydrží pokles teploty až na -5°, dále postupná sklizeň. Chuť byla až... celý příspěvek >
Pěstování mandarinek a banánů, 28.12.2012 Obsahuje fotku
To ale popisujete dospělé rostliny kvalitně zakořeněné a pěstované na stejném místě. V případě tazatele se jedná o velmi malou rostlinu, asi čerstvě přesazenou, pravděpodobně odkopek, v květináči. Já také nechávám banánovník pěstovaný pro okrasu v... celý příspěvek >
Pěstování mandarinek a banánů, 27.12.2012
Banán za okno nedávejte. Je to tropická rostlina a v tropech je i v zimě horko. Za oknem mu bude zima a nejspíš uhyne.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika