Příspěvky uživatele - 144.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomer cena / kvalita u značky Active, 5.7.2013
S takovým strojem by se dala dělat prořezávka vzrostlejch dubů, ani by se člověk nemusel tahat s pilou. Na druhou stranu hřídele můžete dát cokoliv třeba i motor V8 to by pak práce pěkně šla od ruky
Benzin do křovinořezu, 21.5.2013
Pokud by někdo jel s olejem 1:50 dlouhodobě v poměru 1:25 tak motor zakarbonuje a jistě zadře. Takový poměr byl většinou při použití třeba M2T do trabanta...
Bruska na nože sekaček, 15.5.2013
Buď flexou nebo pilníkem. Myslím že to tak dělají i v servisech...
Sekačka Honda pro plochu 3000 m podle vibrací, 7.5.2013
Vibrace nejsou až tak důležité, protože u čtyřtaktu by vás neměly brnět ruce jako po sekání křovinořezem nebo práci s motorovou pilou. Spíš bych vybíral sekačku podle plochy. Čím větší plocha tím větší záběr a pojezd. Proti sekačce s malým záběrem a... celý příspěvek >
Nejmenší sekačka (rider nebo traktůrek) co se na ní sedí, 6.5.2013
Soused má taky přesně takovej Stigu základní model. Ani ložiska v kolech to nemá. Je to všechno trubka na trubku. Navíc jak říkáte sám nebo žena sečou stejně sekačkou a na tomhle udělátku občas jezdí jejich kluk. Že by to utáhlo 100 kg chlapa o tom... celý příspěvek >
Nejmenší sekačka (rider nebo traktůrek) co se na ní sedí, 5.5.2013
Většina takových strojů začíná na ceně poloprofi až profi sekaček. Záleží jestli je lepší koupit nejlevnější traktůrek nabo profi sekačku za stejnou cenu...  Většinou začínají na 30 tis. v akci se dá sehnat i levněji.
Křovinořez dolmar ms 340 výběr struny, 1.5.2013
Děkuju za odpověď, myslel jsem si, že by se tam měla vejít, ale nebyl jsem si jistý. Ani výkon by to nemělo ovlivnit. Právě bych chtěl zkusit koucenou strunu od HQ ale mají právě pouze v 3 a nebo 2,4. Pokud se osvědčí, tak vezmu i větší množství.
Malotraktory - srovnání Vari, Dakr a Robot - máte někdo zkušenosti?, 1.5.2013
Mám vari kupovanou ještě před revolucí takže nějakých 25 let starou a všechny díly příslušenství jsou funkční včetně stroje. Je to dvoutakt a celou dobu každý rok příprava celé zahrady, orání a vyorávání sečení trávy a vození sena. Motor už má hodně... celý příspěvek >
Výběr sekačky 1500m2, 1.5.2013
Nevím o kolik jsou díly na Hondu dražší než na B&S, protože i na něj jsou docela drahy. Také se rozhoduji nad koupí nové sekačky, stará už dosluhuje vybíral jsem mezi stigou s Hondou a B&S, ale spíš mi doporučovali B&S s tím, že je méně... celý příspěvek >
Křovinořez dolmar ms 340 výběr struny, 30.4.2013
Dobrý den, mám ke stroji originální hlavu na strunu 2,7, ale chtěl bych se zeptat jestli se do toho nevejde i struna průměr 3. S průměrem je problém, že se dá poměrně těžko sehnat. Zatím se mi osvědčil Bison super profi 2,7, ale musím ho objednávat... celý příspěvek >
Udírna, 27.2.2013 Obsahuje fotku
Klobásky
Udírna, 27.2.2013 Obsahuje fotku
Ještě nějaké fotky
Pěstování rajčat 2013, 27.2.2013
ok. Díky
Pěstování rajčat 2013, 27.2.2013
a můžu dát do jednoho kbelíku dvě sazenice rajčat???
Pěstování rajčat 2013, 27.2.2013
Jsou to balkonová Venus, Aztek a balkonová červená
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika