Příspěvky uživatele - 247.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní traktor na vysokou trávu, 24.6.2012
Předozadní sklon žacího ústrojí (zkratka ŽÚ) lze nastavit i u Hondy a možná u většiny traktorů. Je to popsané v návodu. Moje zkušenost s velkým Starjetem je taková, že při spuštěném ŽÚ až dolů a při pokusu je nadzvednout na jedné straně - se ŽÚ... celý příspěvek >
Stiga Turbo 53 S BW Plus, Honda - zkušenosti, 24.6.2012
To jsem taky zvědav, tak dejte vědět jak to dopadlo! Snad jen smítko v karbecu... Osobně bych se na stabilizátor paliva vykašlal. Já už ani "nevyjíždím" nádrž po sezóně na nulu a benzin v kanystru co mi zbude další sezonu normálně dojedu. Mám... celý příspěvek >
Zahradní traktor na vysokou trávu, 21.6.2012
Větší Honda 2620 má koš větší 350 litru oproti Hondě 2417 - ta má 300litrů. A i kdyby se spíš naplnil u větší Hondy, tak mi to nevadí, protože seču přece rychlejico se posečené plochy týče. To namáhání žacího ústrojí u větších nožů (o 10cm)... celý příspěvek >
4x4 u zahradních traktorů, 26.5.2012
Ano jde o náhon na všechna 4 kola. Náhon na 2 kola s uzávérkou se taky dělá.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika