Příspěvky uživatele - 108.254

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vřetenová sekačka - sběr trávy, 11.9.2012
Trávu do koše sbírám pouze když ji potřebuji na mulčování na záhony, nebo když je tráva přerostlá (po návratu z dovolené). jinak jenom bez koše. Když sečete 2-3x týdně, tak berete cca.1 cm a ten krásně propadne a rozloží se. Mech nikde na zahradě... celý příspěvek >
Černí broučci na rukole, 2.9.2012
Nebudou to dřepčíci? Napadají hlavně košťáloviny, ale mě sežrali i řeřichu. Po stříknutí mospilanem byl klid.
Wuxal Calcium - zálivkou?, 11.8.2012
Může se Wuxal Calcium aplikovat také zálivkou, nebo jenom postřikem. Potřebuji ošetřit papriky proti suché hnilobě, wuxalem jsem stříkal před cca.3 týdny, příznaky pořád jsou, ale papriky již sklízím a nechci stříkat na plody. Jestli je to možné... celý příspěvek >
Likvidace krtků, hryzců aj, 23.6.2012
Na hryzce, rejsky a ostatní myši mě dobře funguje kost od pečeného vepřového kolena.  Tu jsem neprozřetelně nabídnul před rokem polotoulavé hladové kočce, která na mě mňoukala ze střechy sousedovic kůlny. No a po podzimním následku "... celý příspěvek >
Jakou odrůdu na pergolu?, 9.6.2012
Dobrý večer, žádám odborníky o pomoc. Mám terasu s pergolou (délka 5 m, jižní strana, plné slunce do 5 odp.,okr. Kladno) a chtěl bych jí mít porostlou vínem - jak z důvodu zastínění, tak i ke konzumaci (radši stolní odr.) Moc dalších... celý příspěvek >
Hecht 514 nebo Brill RazorCut 38, 4.6.2012
Brillku jsem si pořídil na jaře a prozatím úplná spokojenost. Přešel jsem na ní z " klasické vřetenovky" Wolf Garden a je to o několik levelů lepší.  Hlavně co mě uchvátilo je její "hlučnost", jelikož jsem byl zvyklý na cvakot staré vřetenovky,... celý příspěvek >
Broušení vřetenové sekačky Brill, 4.6.2012
Když jsem si ji na jaře kupoval, tak na můj dotaz, jak je to s broušením vřetene mi bylo řečeno, že se toto vřeteno brousí " na kulato" a jelikož je to atypické, tak se to řeší výměnou vřetene (dáte svoje ojeté a dostanete nové). Jak je to s cenou a... celý příspěvek >
Stromky - ochrana proti sekačce, 19.5.2012
Nevím jak u bubnové sekačky. ale podobný problém jsem měl. při dočištování se strunovkou, hlavně u nově uasazených stromků. Na spodek kmínků jsem nasadik zbytky plastových vtrubek, která jsem vertikálně rozříznul, aby neomezovaly kmen, a osvědčilo se... celý příspěvek >
Lovecký a Turistický salám, 26.1.2012
Musí se také přidávat nějaká startovací kultura? Nebo stačí jenom maso a koření? Dík Brrouk
Z čeho (co lze "nasbírat" v přírodě) udělat živý plot?, 23.12.2011
Není to sice stálezelené, ale co zkusit "kroucenou" vrbu? Sehnat někde "odpad" po prořezání, dle mé zkušenosti koření perfektně a roste bujně a hustě. Akorát udržet ji potom v rozumných mezích bude boj!
Jak naložit maso na uzení, 2.12.2011
Mám otázku, když je potreba vyměnit lák na již naloženém mase, jak má býl "silný", aby maso nebylo přesolené? Dík Brrouk
Jak pěstovat Kumoi?, 30.9.2011 Obsahuje fotku
Vloni 13.10.2010 jsem psala příspěvek o odrůdě Kumoi. Tehdy byl 1 plod výborné chuti. Letos obsypaný stromek 1,3 m vysoký. Vzdálenost od ostatních stromů je 1,5m. Mohu srovnat s plody nashi z obchodu i s hruškami českými. Chuťově lepší než z... celý příspěvek >
Přísavník a loubinec, 19.9.2011
Pardon, omlouvám se, obě máme ten pěticípý!! Ale sousedka jasně zářivě červený a já spíše vínový.Děkuji.
Přísavník a loubinec, 19.9.2011
Pane Stanislawe, můžete mi, prosím, poradit, který druh psího vína (loubinec, trojcípý) je ten, který je na podzim jasně zářivě červený? Mám trojcípý a moje sousedka také, ale ten její je na podzim nádherně zářivě červený a ten můj spíš tmavě vínový,... celý příspěvek >
Fazole, 9.9.2011
Dobrý den, manželka dnes koupila na trhu fazole, odrůdu bohužel nevím, mají velká -asi 3cm semena(v Řecku je v tavernách nabízejí jako Giant Beans). Prý se mohou zasadit, ale až za 2 roky. Kdyby se vysadili příští rok, tak prý zplaní. Nemá s tím... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika