Příspěvky uživatele - 50.7

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vytápění skleníku, 30.1.2018
Dobrý den, prosím poraďte, chtěl bych v předjaří a na jaře trochu více využít skleník a tak mě napadlo, jestli by tam šlo přitápět nějakým zavěšeným horkovzdušným / teplovzdušným elektrickým ventilátorem. Jednalo by se mi především o přítápění v... celý příspěvek >
Jak pěstovat venkovní kamelie, 19.11.2017
Jak už jsem uváděl, mám Cam. jap. April Kiss a v mých podmínkách - v cca 500 m n/m. je i bez ochrany plně zimovzdorná. Ale samozřejmou podmínkou je zasazení rostliny přímo v zemi. V květináči určitě venku nepřežije.
Jak pěstovat venkovní kamelie, 21.10.2017
Díky za odpověď, ostříhám ji jak radíte, neboť nechci aby byla moc vysoká. Nyní už má přes metr. Mám ji umístěnou před domem na přímém jihovýchodním slunci. Jedná se o Cam. jap. April Kiss. V zimě ji mám bez jakékoliv ochrany. Bydlím cca... celý příspěvek >
Jak pěstovat venkovní kamelie, 18.10.2017
Mám také venkovní kamélii již několik let pod širým nebem, přímo na slunném stanovišti. Daří se jí velmi dobře, vydržela obstojně i letošní krutou zimu - bylo u nás až -20 c. Prosím o informaci, kdy se má provádět řez. Děkuji za odpověď. Láďa
Jak na puklice, 29.11.2015
Díky, na jaře tedy vyzkouším, uvídíme.
Jak na puklice, 27.11.2015
Pochybuji, že by je sýkorky zlikvidovali, mám je na zahradě a puklice si řádí vesele dál. Jde mi jen o to doporučit nějaký vyzkoušený preparát a hlavně kdy, v kterém ročním období je postříkat. Díky za rady.
Jak na puklice, 26.11.2015
Prosím poraďte čím postříkat venkovní rostliny proti puklici. A prosím hlavně kdy, v kterém roční období. Nyní to již asi nemá cenu. Ale rád se poučím. Děkuji moc za rady.
Vinná réva do vyšších poloh, 22.9.2015
Děkuji za odpověď, v mrazové kotlině nejsem, pěstuji venku běžně zimovzdoné juky, kaktusy, agave apod. Tak snad i ta réva by mohla u mě vydržet. Místní pěstitelé mě nabízií Prim nebo Augustonské. Tak nevím, mohu to zkusit, nebo začít shánět třeba ten... celý příspěvek >
Vinná réva do vyšších poloh, 22.9.2015
Prosím o radu jaký druh vinné révy zvolit do nadm. výšky cca 500 m. Révu bych zasadil k dřevěné části chaty na slunné místo na jihozápad. Chtěl bych bílé víno, odolné proti mrazu i chorobám a hrozny pokud možno větší a chutné. Děkuji moc za... celý příspěvek >
Oprava tmelení skleníku, 16.12.2014
Děkuji za odpovědi, ale mohli byste konkretizovat jaký silikon? Je jich spousta a ty v těch tubách jsou dost drahé. Nevíte zda existuje nějaký silikon v kyblílku, který by se mohl nanášet klasicky nožem a nebyl by také tak drahý? Děkuji.
Oprava tmelení skleníku, 14.12.2014
Prosím o radu čím nově zatmelit více než 40 let starý skleník. Tmel je již ze značné části pryč. Chtěl bych zbytek tmelu odstranit, kovový rám očistit, něčím natřít a nově zatmelit. Ale nevím si rady s výběrem vhodného tmelu. Samozřejmě bych prosil o... celý příspěvek >
Agave a přezimování venku, 14.12.2014 Obsahuje fotku
Záleží na tom jakou agavi máte. Já sám mám pod širákem celoročně řadu agaví, ale jedná se o Agavi neomexicanu, utahensis var. nevadensis a kaibanensis, harvardiana, toumenyana, parryi a jejich var. atd. a ty naše zimy spolehlivě vydrží. Dávám... celý příspěvek >
Pokryvné dřeviny, 4.12.2014
Děkuji za odpověď, hned jsem koupil 6 kousků J.communis Green Carpet, jsou pěkně rozrostlé a krásně svěže zelené. Budu je ale vysazovat asi až na jaře, bo je u nás dost špatné počasí. Díky i za info ohledně té hrušňové rzi. Mějte se... celý příspěvek >
Pokryvné dřeviny, 3.12.2014
Hodlám vysadit v zahradě na slunečném místě nějaké pokryvné rostliny. Jedná se o cca 3 m2. Uvažuji o nějaké velmi nízké formě Juniperus horizontalis. Mohli byste mě prosím poradit co nejnižší formu, kolik rostlin vysadit a zda tyto jalovce jsou... celý příspěvek >
Stiga Turbo 53 S BW Plus, Honda - zkušenosti, 21.6.2012
Dobrý den.Jen k Husqvarně R 152 SV, udělal jste dobře že jste si ji nepořídil.Neni to má zkušenost, známí má jiný typ, ale plnění koše malým tunelem je to nejhorší co mohli vymyslet.Tráva má problém do koše dolétnout lepí se na stěny tunelu,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika