Příspěvky uživatele - 204.163

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ovocné keře, 21.6.2012
Dobrý den, chtěl bych si namnožit rybíz, angrešt,boruvky kamčatské, kanadské,amelanchierovy, můžete poradit kdy je nejvhodnější čas a jakým způsobem, děkuji
Papriky kvetou a odpadnou, 7.8.2011
dobrý den, mám dotaz, nějak nerozumím tomu, vysadil jsem asi 30 paprik, kvetli krásně hned od začátku, ale vždy když se objeví náznak papriček odpadnou, není na nich skoro nic a zbytek co roste, je min vzrůstu, nerozumím tomu, díky za radu
Použití kompostu, 2.5.2011
Přeji všem hezký den, mám takový asi nezvyklý dotaz, chtěl bych si vyrábět kompost v otočném kompostu, surovin dost, zajímalo by mne, kolik toho kompostu můžu zapravit do půdy, mám docela jílovitou půdu, tak bych ji rád co nejlépe vylepšil, díky za... celý příspěvek >
Jablůňka, 1.5.2011
Dobrý den, mám dotaz, okousala mi srnečka kůru a z poloviny stromku, co s tím můžu udělat, lze pomoci, vadí to nějak???Moc děkuji Martin Kola
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika