Příspěvky uživatele - 135.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stavba udírny s grilem svépomocí, 20.6.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den. Dík za ocenění. Takže kámen mimo topeniště (žulové nepodařené obrubníky, pár kostek a šamotky) je polní - zdarma cca 13 t navozeno na vozejku za autem, 2t makadamu,  4t písku a cement jsem nepočítal, nějaké armovací železo,... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 9.5.2012 Obsahuje fotku
Ahoj všichni dávám pár fotek mého výtvoru, otázky a kritika vítány :-)
Zahradní houpačka, 9.5.2012 Obsahuje fotku
Trocha kulatiny, něco nářadí a pár zimních dnů v dílně a takhle to dopadlo.
Doporučte kvalitní a co nejsladší odrůdu červeného rybízu, 10.1.2010
Asi není jednoduché, bez znalosti podmínek k pěstování, doporučovat nejvhodnější odrůdy. Pěstuji různé odrůdy nad 500 m.n.m. a mám zatím tyto zkušenosti: Z červených rozšiřuji Red Lake, protože mi chutná nejvíc. I moji hosté jej trhají nejraději. Ale... celý příspěvek >
Kříženec rybízu a angreštu Jolona, 28.10.2009
A neznáte někdo křížence jménem Kroma? Koupil jsem jej minulý rok a už z něj mám keř. JG
Keřový rybíz - odrůdy, 28.10.2009
Dobrý den. Nevytvoření kuliček ve spodní části hroznu je sprchání květů. Jarními mrazíky ukázkově sprchá červená odrůda Jonkheer van Tets, která je dosud odrůdou nejranější. Vedle rostoucí bílá Viktoria odkvete přitom bezvadně. Vyzkoušejte ochranu... celý příspěvek >
angrešt a rybíz, 22.1.2009
Dobrý den. Vážení pěstitelé, hledám rybíz, který nemá běžnou barvu bobulí, ale má například barvu žlutou, růžovou nebo žíhanou. Za zprávu děkuji. Josef, halomi26@gmail.com
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika