Příspěvky uživatele - 220.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Thuje co rady vlhkost, 9.11.2012 Obsahuje fotku
Zkuste Chamaecyparis lawsoniana (cypřišek), je ho více odrůd, používá se také na živé ploty a má rád vlhkost. Ale pokud tam máte mokřinu, tak se utopí také.  Lída
Poradí někdo co je to za rostlinu?, 8.11.2012 Obsahuje fotku
Philodendron erubescens...
Založení okrasné zahrady - čím oddělit od trávníku?, 8.11.2012 Obsahuje fotku
Tak přiložím také foto - ohraničení záhonů zapuštěnými plastovými vlnkami, jak jsem psala (to v pozadí už jsou sousedé).           Lída
Poradí někdo co je to za rostlinu?, 7.11.2012 Obsahuje fotku
Ještě jedna fotka - Phil.erubescens
Poradí někdo co je to za rostlinu?, 7.11.2012 Obsahuje fotku
Podle těch řapíků to tedy opravdu monstera není, zas má p.Josef pravdu. Na přiložené fotce z netu je květ filodendronu.           Lída
Založení okrasné zahrady - čím oddělit od trávníku?, 7.11.2012
Zatím mi tráva přes hranu nijak nepřerůstá (mám to asi šest let), možná to je i tím, že okraje záhonů u lemu udržuji o malý kousek níž a vyhovuje mi hlavně to, že lem je poměrně dost hluboko zapuštěný a tak neprorůstá ani pýr a ostatní agresivní... celý příspěvek >
Vadí rostlinám líh?, 7.11.2012
Škoda, že ji nemáte trochu vyspádovanou nebo přesně vodorovnou, stačilo by oddělat koncovky...  Lída
Založení okrasné zahrady - čím oddělit od trávníku?, 7.11.2012
Mezi okrasnými záhony a trávníkem mám prodávané zelené plastové vlnky (prodávají je v délce 6m a výškách 10,15,20cm). Použila jsem výšku 20cm, jsou prakticky celé zapuštěné v zemi (horní hrana je v úrovni trávníku). Záhony jsou u kraje asi o 2cm níž.... celý příspěvek >
Broskvova ryngle, 5.11.2012
Tak jsem šla na google, tam u broskvové ryngle píšou, že dozrává až v polovině září, tak to bude opravdu něco jiného...           Lída
Broskvova ryngle, 5.11.2012
To je asi Malvazinka, ne? Podívejte se na databázi odrůd.            Lída
Idaret, 4.11.2012
..pardon, ne hoda, ale voda...
Idaret, 4.11.2012
O Wageneru už jsem tu někde psala. Byla to jediná odrůda, která jakž takž přežila v panelákovém sklepě až do února. V normálním sklepě vydrží v pohodě do zač.dubna, nescvrkává se. Plošší jablko, slabá slupka, šťavnaté, svěže nasládlé. Nemocemi nijak... celý příspěvek >
Odtok moci, 3.11.2012
Přesně tak jsme to měli my. To lino jsme měli ukončené přibitou hliníkovou páskou...  Lída
Postavení na orné půdě, 3.11.2012
...podání návrhu na změnu ÚP stojí cca kolem 45.000,- ať to dopadne tak, nebo tak... To by asi v daném případě nebylo únosné.    Lída
Juniperus horizontalis prince of wales - kedy dorastie do plnej velkosti?, 3.11.2012
J.horizontalis "Prince of Wales" má úplně plazivé větvičky, bylo mi doporučeno dát 2ks/m2, porostly to cca za 5 let. J.hor."Lime Glow" je o něco vyšší - asi 30cm, větvičky směřují mírně nahoru, za tři roky ho mám tak 50x50cm, na podzim v horní části... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika