Příspěvky uživatele - 227.55

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Klobásy opět nakyslé, 1.12.2021
Pri tej teplote nestvrdne povrch creva a stane sa nepriechodnym pre dym?
Náhrada za Oleokol, 17.4.2014
Ja nie som žiadny aktivista, som len nahnevaná ked v jednom kuse čítam o striekaní a hnojení.Minulý týžden opakovane v správach upozornovali aby si ľudia dali skontrolovať studne, že väčšina studní na západnom Slovensku má nadbytok dusičnanov a nie... celý příspěvek >
Rozmnožování růží, 20.6.2012
Kedy, ktorý mesiac treba vziať rízky z ruží na zasadenie?Dakujem.N.K.
Floxy, 5.2.2012
Dakujem, mienim im nechať veľký kus pôdy.Ale v živote som ich nepestovala a ani nikto okolo mna, tak hľadám všetky informácie.N.K.
Aky typ ula, 16.11.2011
Chcem sa opýtať, či používate materskú mriežku? Pri tak vysokej zostave stačí včelám letáč, alebo máte očká na jednotlivých nadstavkoch Pavol
Motorová pila Oleo-mac 947, 14.11.2011
Milí pane Luboš - ak sa nemýlim. Na toľko dreva minúť 3 nádrže a tak dlho to rezať??? Skúste si neaku kvalitnejsiu pilku napr hg. stihl a potom sa chváľte, alebo sa sťažujete? A ešte ja osobne tak krivo narezať klatky, tak sa s tým nepochválim ani... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika