Příspěvky uživatele - 134.38

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nastavenie karburatora honda gcv 160, 31.5.2023
Dobrý deň,  chcel by som poradiť mám kosačku s motorom Honda GCV160 a mám problém s vysokými otáčkami motora či na voľnobehu alebo v zábere. Kosil som išiel som vysypať kôš a keď som ju znova naštarotoval otáčky už boli vysoké. Vyčistil som... celý příspěvek >
Zvädnuté čučoriedky, 5.8.2022
Vďaka za odpovede. Ak v budúcnosti nastane podobné počasie, skúsim zvýšiť zálievku. Prajem všetko dobré.
Zvädnuté čučoriedky, 4.8.2022
Dobrý deň, tento rok bola u mňa väčšia časť plodov čučoriedok akoby zvädnutá. Plody boli mäkké a čiastočne scvrknuté. Aj po dozretí zostali kyslé. Zo začiatku sezóny bolo všetko v poriadku a tieto problémy sa objavili neskôr. Listy sú v poriadku,... celý příspěvek >
Škodca na kmeni jablone, 30.3.2021 Obsahuje fotku
Možno sa nejedná o typického škodcu ovocných stromov. Zatiaľ som to pozoroval iba na jednom strome. Pod kôrou nie je vyžratá plocha veľmi hlboká. Prikladám ešte jednu fotku s detailom malej dierky. Ešte raz dík.
Škodca na kmeni jablone, 30.3.2021 Obsahuje fotku
Po odstránení kôry je vidieť pomerne veľkú vyžratú plochu. Vľavo hore sa nachádza úzka diera, ktorá pokračuje šikmo nahor ešte asi 10 cm. Stčil som tam drôt, nič v nej nebolo.
Škodca na kmeni jablone, 30.3.2021 Obsahuje fotku
Dobrý deň, chcem sa opýtať či niekto nevie, o akého škodcu by mohlo ísť. Na kmeni bola iba malá dierka, na zemi ale kopec pilín. Fotky sú ešte z jesene. Ďík.
Choroba na paprike, 2.6.2020
Vďaka za všetky rady. :-) Osobne som tipoval roztoče, alebo nejaký chýbajúci prvok alebo chladné počasie. Pred niekoľkými rokmi sme už roztoče na paprike mali, vtedy bol na listoch hnedý (bronzový) povlak a malé pavučinky. Postriekam proti roztočom a... celý příspěvek >
Choroba marhule, 10.7.2017
Dobrý deň, mám cca 7 ročnú marhuľu (Veharda). Tento rok má neobvykle malé listy a je ich asi aj menej. Navyše sa mi zdá, že sú pozdĺžne prehnuté do tvaru V, nie sú však skrútené. Plody boli tento rok malé, v priemere 2-3 cm. Nemá suché konáre,... celý příspěvek >
Šarka?, 26.2.2014
omluvam sa obalovac som myslel
Šarka?, 26.2.2014
zdravim ja myslim ze je to obalovat sposobuje cervivost sliviek
McCulloch CS 350 alebo niečo iné?, 10.1.2014
Nespadla mi ani nič podobné, len keď som minule pílil slivku odrazu začala akosi smrdieť, tak som ju radšej odstavil a odniesol do servisu. Servis mi volal že výmena motora (cena 90 eur). Inak je to asi aj moja vina, lebo ma nikdy nenapadlo rozobrať... celý příspěvek >
McCulloch CS 350 alebo niečo iné?, 10.1.2014
O tej Hitachi som včera čítal na nejakom fóre, kde ju chválili pre jej nízku váhu, kovové kartery, pomerne vysoký výkon a nastavovanie mazania reťaze. Naopak trochu bolo kritizované nastavenie reťaze, že píla dosť fŕka olej, u niektorých viac papá... celý příspěvek >
McCulloch CS 350 alebo niečo iné?, 10.1.2014
Uznávam že tou vetou som Vás trochu zaviedol, a určite máte pravdu keby som mal pravidelne píliť palivové drevo alebo veľké priemery určite kúpim nejakú spodnú radu profesinálnych píl (asi po dlhom výbere s prihliadnutím na skúsenosti užívateľov,... celý příspěvek >
McCulloch CS 350 alebo niečo iné?, 9.1.2014 Obsahuje fotku
Po 4 a pol roku mi odišla elektrická píla Narex EPR 40-24. V záhrade som s ňou bol navýsosť spokojný, sily mala dosť aj na prepílenie silnejších polien, ľahko sa s ňou manipulovalo a na moje záhradné použitie plus nejaké to palivové drevo raz za... celý příspěvek >
Dolmar MS-400 U, 3.10.2012
U nás v SR je rozdiel medzi MS 400 a MS 4510 200 EUR.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika