Příspěvky uživatele - 8.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mrazy v březnu 2013, 26.3.2013
PP: Možná to zní absurdně a pravděpodobně jste to myslel ironicky (jak míváte ve zvyku), ale může to tak být.
Spracovanie cesnaku, 26.3.2013
Jeden díl soli na dva díly česneku nebo obráceně?
Pěstování rajčat 2013, 25.3.2013
Je to podivné, ale zkusím pár nápadů: Spálení sluncem, spálení mrazem při větrání, záměna lahví na zalévání za nějaké svinstvo, špatně vymyté nádoby na zalévání se zbytky čehosi, špatná zálivková voda (např. extrémní pH), sabotáž nebo si domácí... celý příspěvek >
Stará červená letní jabloň, 25.3.2013
Pro potvrzení teorie přeroubování by větve, které jsou pod tím přeslenem, musely plodit jiná jablka. Je tomu tak?
Pěstování rajčat 2013, 23.3.2013
Tak to tedy upřímně zírám - tří výhony po pěti vijanech. Myslel jsem si, že i ve vinařských oblastech rostlina utáhne tak 8 vijanů. Ani se nedivím, že vám stačí 30 rostlin.
Mrazy v březnu 2013, 21.3.2013
Taky už mě svrbí ruce, ale ještě vyčkávám. Předpovědi, že celý týden teploty nevylezou nad nulu, v noci -8, mě odrazují. Zaseju ředkvičky, salát a kedlubny zatím nechám doma.
Poraďte jaký skleník, 20.3.2013
K tomu, co jste očekávala, se hodí spíše teplé pařeniště. Vrstva hnoje, při mrazech pořádné zakrytí rohoží. Skleník špatně zabraňuje krátkodobým výkyvům, slouží spíš ke zvýšení průměrné roční teploty o několik stupňů. To pro teplomilnou zeleninu,... celý příspěvek >
Kdo pozná vodní rostlinu?, 15.3.2013
Nejsem tedy Josef, ale tipnul bych si na Schizostylis coccinea
Ulehla vyklicena rajcata, 15.3.2013
Chybu neuděláte, působit by měl i tak. Můžete také použít Proplant.
Skvrny na listech kedluben - poradte, 12.3.2013
Asi spálené od sluníčka. Před vystavením přímému slunci si musí postupně zvykat.
Řez třešně, 11.3.2013
Zdá se, že stromek přišel o pupeny a vyrašil z vedlejších pupenů (kromě toho jednoho vyvinutého). Znáte alespoň zhruba příčiny? Pupeny zmrzly nebo je vyklovali ptáci? Není kmínek poškozen? Také se mi zdá, že i ten vyvinutý výhon je v dolní části... celý příspěvek >
Vyvýšený záhon pro živý plot, 11.3.2013
Nezpevněný svah je stabilní zhruba (záleží na typu zeminy) od sklonu 1:1, tj. 45°. Při výšce 60cm a horní šířce 50cm by základna musela být alespoň 170cm. Musí však být zabezpečný proti erozi. Také si nedokážu představit sříhání takovéhoto plotu,... celý příspěvek >
Ildi neklíčí, 10.3.2013
Mně klíčila také o něco pomaleji, vylezla 3 dny po bejbínu, pollicinu,  tornádu atd., ale toto už je asi moc. P.S. je to Ildi s i na začátku.
Venkovní sušák na prádlo, 10.3.2013 Obsahuje fotku
Mám také Leifheit, mohu ho doporučit. Dodávanou patku jsem zabetonoval, na zimu do ní místo sušáku dávám krmítko.
Staré jabloně 1; zmladit nebo skácet?, 8.3.2013
To asi teď nepovím. Až na to opět narazím, zkusím si zapamatovat, že to sem mám dát. I když musím přiznat, že jste mě znejistil, zda se ta rada týká zmlazování.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika