Příspěvky uživatele - 63.249

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy se co zasévá?, 5.1.2013
mám skleník, ale jsou tam ještě fuky, sklenář se na to vloni vybodl, takže tam dost táhne. Takže vše budu předpěstovávat doma, cca 20°C (teplota stálá), okurky-salatovky, rajčata, papriky, první salát a kedlkubny pak přijdou do skleníku, nakladačky a... celý příspěvek >
Kdy se co zasévá?, 5.1.2013
Mám doma spoustu semínek, vloni jsem začínala, ale měla jsem všechno už předpěstované od rodičů, letos si to chci sama předpěstovat, ale nevím kdy začít. jedná se o hadovky, nakladačky, rajčata, papriky, salát, kedluben, dýně (takové ty jak se z nich... celý příspěvek >
Sekačka na vysokou trávu, 11.6.2012
Dobrý večer všem.Potřeboval bych poradit Mám sekačku BLANICI (BS 650 Series)  motor totál kaput Dá se něčím nahradit jiným popřípadě sehnat někde stejný?? A cca kolik stojí.Předem díky za zotpovězení petr.rovi@seznam.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika