Příspěvky uživatele - 166.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez Spirit, 4.7.2012
Jsem podoného názoru. Nemusí to být právě Stihl a HQ, ale klidně levnější Solo/Dolmar/Jonsered. 
Fiskars vs Hultafors, 3.7.2012
To je snad poprvé co slyším na sekery Fiskars křivé slovo. U nás ji mají i těžaři dřeva a jsou velmi oblíbené. Já mám doma 2 velké štípací (už jsou nahrazeny novým modele) a jednu menší. Jedna ze štípacích má za sebou 300 metrů naštípaného dřeva!... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 2.7.2012
itest? Tam přece vyhraje Mountfield vždycky. Mountfield zahradní traktory rozdrtí i Hondu, bubnová rotačka zase roznese na kopytech Dakra i Vari...
Hnojenie travnika, flasa s tekutym... a s pripojkou na hadicu, 2.7.2012
Odpověď by mne taky zajímala. Viděl jsem tu hračku v OBI, kde se do takové patrony dávaly tuhé tablety hnojiva, přes kterou proudila voda. Byl to ale výrobek spec. pro OBI a nechtěl jsem být závislý na jednom výrobci, navíc kdoví jaká byla kvalita... celý příspěvek >
Snížování PH u vody s vysokou alkalitou, 1.7.2012
20 kubíku tvrdé vody spotřebujě i více než 5 litrů HCl - záleží jak moc je tvrdá. Lijte po malých dávkách dál. Až tam bude více jak 8 l HCl, pak můžete mít obavy, že bude bazén navždy příliš zásaditý :-)
Motory Dolmar 4-takt vs. Stihl 4-mix, 29.6.2012
Já nevím co vás ta ekologie tak chytla. Vždyť jde v podstatě o hobby mašiny. Tam je zcela jedno kolik oleje spálí nebo ne. Stejně jako všechny ostatní hobby stroje Hondy/Dolmaru. 50 l benzínu poseče hodně velkou plochu. Ke zvuku - berte to i tak, že... celý příspěvek >
Motory Dolmar 4-takt vs. Stihl 4-mix, 29.6.2012
Ale pořád hlučnější než 4-Mix u FS 130 :-) Tu ekologii jsem zmínil jen tak mimochodem. Ani jeden z uvedených se nemusí bát ekologické normy stupně 2.
Motory Dolmar 4-takt vs. Stihl 4-mix, 29.6.2012
K pravému čtyřtaktu - sekal jsem několikrát s Hondou 435 E2 UEET, která měla 1,6 HP. Zároveň vlastním FS 130, což je o krapet silnější 4-MIX. Musím říct, že Honda je těžké heblo - o 1,5 kila těžší, což dávám za vinu právě 4-taktu. Stejně tak... celý příspěvek >
Založení trávníku na půdě mizerné kvality, 27.6.2012
Dobrý den, zakládám zahradu a pokračuji po kouskách. Původně šlo o svažitý pozemek, na kterém je masivní navážka a několik teras. Kvalita navezené zeminy není nijak vysoká. Místo, kde má být trávník, jsem přeryl a prohrábnul a vytahal všechny... celý příspěvek >
Cílené použití Roundapu, 27.6.2012
 Nápodobně. On se ten roundup i odpařuje pokud je teplo a trávu poškodí. Alespoň já si nejsem vědom, že když jsem se činil podobně, tak že bych se někde dotknul trávy. Přesto byly kola na dobrých 10 místech. Holt chce to bofix a spol a nebo... celý příspěvek >
Zahradní traktor na vysokou trávu, 11.6.2012
Děkujin za odpověď. Mě Kohlery zajímaví ze dvou důvodů - má je jeden z mých adeptů - Wisconsin a zároveň ve své kubatuře podávají nejvyšší točivé momenty. Jen nevím jak je na tom kvalita, složitost, odolnost,...
Zahradní traktor na vysokou trávu, 11.6.2012
A co motory Kohler vs. Honda? Nikde jsem nenašel nějaké zkušenosti, či recenze. Všechno je vždy osazené B&S/Honda/Kawasaki (z těch běnzínových). 
Zahradní traktor na vysokou trávu, 10.6.2012
Děkuji za perfektní porovnání. Já koukám po traktorech 20+ a Honda a Starjet EX tam jsou taky a informace o tunelu je zajímavá. Je tady méně praktický než ten co má Honda? 
Bio a zdravá hnojiva na rajčata, 10.6.2012
Co je na tom silného? Masokostní moučka se používá v různých variacích na hnojení už stovky let. Ce se vám zdá víc nechutné? H**na a nebo kosti? Já v tom žádný rozdíl nevidím...
Bio a zdravá hnojiva na rajčata, 10.6.2012
Nevím jak moc jste si jist tím, že se masokostní moučka používá na hnojení a to ať bio nebo nebio. Ona se v zemědělství používá, ale není to běžné, protože velké možství z celkové roční výroby je často hodně tučné a navíc MKM poptávají bioplynové... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika