Příspěvky uživatele - 196.233

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Clematis montana - kdy stříhat a nebo raději nestříhat?, 3.6.2012
děkuji :-) přihnojit nejlépe čím? je možné kompostem? Kateřina
Mohu ostříhat ibišek syrský ještě teď?, 2.6.2012
to zní logicky :-) i když tam pořád poupata nevidím... tak ho nechám žít a ostříhám až po odkvětu, pokud pokvete.  Nezmrzl - naštěstí, pro změnu nám vymrzla většina levandule... je to boj :-)
Vistarie - stříhat nebo nestříhat?, 2.6.2012
a co vistárie - cca 12 let, kvete každý rok, je velmi rozrostlá. Když ji ostříhám teď (odkvetla cca před měsícem) pokvete letos ještě jednou - jak jsem se dočetla ve starší diskuzi? a nebo ji mám raději nechat žít vlastním životem a nestříhat?
Clematis montana - kdy stříhat a nebo raději nestříhat?, 2.6.2012
mám clematis montana - drobné 4listé světle růžové květy, krásně vonící. mám ho asi 10 let, popíná se po dřevěné mříži. každé jaro byl jako obří růžová peřina, poslední 2 roky kvete málo - je lepší ho ostříhat nebo nestříhat vůbec? a když stříhat,... celý příspěvek >
Mohu ostříhat ibišek syrský ještě teď?, 2.6.2012
prosím o radu - syrský ibišek se mi velmi rozrostl - do výšky i do šířky - máme ho asi 8-10 let a stříhali jsme ho jen občas nebo vůbec. když kvetě je obsypaný plnými fialovými květy a z jedné straně má květy jednoduché, bílo červené :-) mám... celý příspěvek >
Kompost z kompostárny - je vhodný na sázení?, 2.6.2012
sakra, to jsou informace, které jsem moc slyšet nechtěla... ach jo. no budu vycházet z toho, že to byla malá kompostárna, kam se všechno sype na obří hromadu, kde je na to vidět a že tam žádný velký svinstvo není.  a příště si kompost... celý příspěvek >
Pěstování dýně (hokaido), 2.6.2012
ještě jednou díky, smícháme to - jsem zvědavá, co to bude za "adélu":-)udělali jsme jí ohrádku 1m x 1m x 15 cm pod meruňkou, aby po ní mohla nahoru, tak snad ji nezahluší... půda pod je úplně ulehlá a nechci ublížit meruňce (něco se jí letos... celý příspěvek >
Kompost z kompostárny - je vhodný na sázení?, 2.6.2012
asi nejvíc záleží na tom, co všechnno tam zkompostovali... ostatní radí smíchat, tak já provedu opatrný pokus a pak podám zprávu, jak to dopadlo... v každém případě díky! :-)
Kompost z kompostárny - je vhodný na sázení?, 2.6.2012
malešická kompostárna je maličká a vypadá "poctivě" ale možná jsem naivní :-) tak já to promíchám se zeminou a uvidíme - totéž mi doporučil Milan, v diskuzi hokaido :-) a když se kompostem přihnojuje to, co už je zasazené - bylinky, a třeba i... celý příspěvek >
Pěstování dýně (hokaido), 2.6.2012
Milane, moc děkuji - tak to tak uděláme - a fakt stačí jedna sazenice (je pěkná) - chtěla jsem přikoupit ještě jednu :-) a ještě k tomu kompostu - budu ještě sázet bylinky - mám ho dát na dno díry při sázení, a nebo po zasazení kolem? prostě... celý příspěvek >
Kompost z kompostárny - je vhodný na sázení?, 2.6.2012
prosím o radu - může se zelenina a bylinky sázet přímo do kompostu (z kompostárny) nebo se má namíchat se zeminou? nějak nevím, co s ním...
Pěstování dýně (hokaido), 2.6.2012
prosím o radu - vím, že se dýně běžně pěstují na kompostu. já jsem si přivezl pytel "hotového" kompostu z kompostárny - mohu do něj sazenici dýně zasadit, nebo ho mám smíchat se zeminou 1:1? Stačí dýní vyvýšený záhon 1mx1m hluboky jen 15cm? děkuji... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika