Příspěvky uživatele - 52.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je to bougainvillea?, 18.10.2012
Jsem ted až do konce příštího týdne pracovně mimo. Až se vrátím, tak udělm nějaké nové fotky. Zatím si krátím večery vybíráním rostlin na další sezónu. Teď zrovna zkoumám Heptacodium.
Jabloň Fenix, 15.10.2012
Zdravím. Dnes jsem navštívil zahradnictví, chtěl jsem koupit nějakou jabloň.  Vzhledem k tomu, že na zahradě mám špatné půdní pomínky měl jsem představu o podnoži MM106. Kupodivu jsem nakonec navštívil zahradnictví 3 a na uvedené podnoži jsem... celý příspěvek >
Jak poznam uzraly plod papriky?, 4.7.2012
Z onoho textu vyplývá, že se jedná o utržené plody. Zítra na to vletím a s pár paprikami ten způsob vyzkouším. Pak poreferuji. Ten názor pana PP. na badyánové aroma paprik mě docela pobavil. Ale etylén z jablek třeba do aroma rajčat při... celý příspěvek >
Kdy zaštipovat vrcholky rajčat ve skleníku, 25.6.2012
konkretne to co jsem oznacil mam vystipnout? jinak rostlina ma pres metr a je to teprve prvni vijan, u ostatnich odrud jich mam vice. lldi je v. tomto pomalejsi a pak to dohani?
Snížování PH u vody s vysokou alkalitou, 14.6.2012
Dobrý den, nejdřív se pokusím zformulovat naší situaci. Máme bazén 29 000 litrů, 1/3 vody je z Veolie z Kladna, 2/3 dopouštěno z vodovodu na Kladensku. Při napuštění bazénu jsme poprvé změřili PH a byli jsme někde okolo 7,8. Tedy jsme si pořídili... celý příspěvek >
Kdy sklízet česnek, 2.6.2012
Právě jsem odlamovala všechny květní stvoly, jeden jsem nechala pro orientaci, abych věděla, kdy se postaví do pozoru . Česnek je nádherný. Loni jsem sklízela 5.července. Letos to asi bude také tak. Polabí, 366m.n.m.
Přesadit do většího?, 16.5.2012
poradi mi prosim nekde? Ktere 2-3 odrudy z techto jsou mensiho vzrustu? Velice mi to pomuze. Dekuji
Založil jsem trávník, ale vyrostlo něco jiného, 30.4.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, přesouval jsem na zahrádce záhonky a na nenich staré pozici jsem překátroval hlínu a trochu vyrovnal terén. Pak jsem koupil travní osivo a zezačítku to vypadalo, že travička roste, ale teď koukám, že tam vyrostlo něco jiného... Můžete mi... celý příspěvek >
Čínské sekačky u Mountfieldu, 22.3.2012
Motory GGP se vyrabi v číně to ví každý. Také jsem se podíval na jejich nabídku a je pravda že čínských stroju je tam dost At už od GGP, Ikry, či Atiky. Všechny tyto firmy sice také vyrábí, ale postupně se stávají jen velkým dodavatelem a skladem pro... celý příspěvek >
Jak připravit půdu ve skleníku?, 19.3.2012
já to chápu :-) Vlastně co se týče základního problému, tj. přípravy půdy pro skleník, jste mi už odpověděl, ale mám neblahého tucha, že než k tomu dojde, tak už bude po sezóně a už nebude co sadit. Pro začátek chci pořídit nějaké sazeničky v... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika