Příspěvky uživatele - 151.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Grilování na žulové desce, 1.6.2012
byl by zájem o žulu 30 mm silnou a rozměry cca 36*47cm, musel bych přesně poměřit, dlouho jsem ji neviděl, popř.vložím foto
Osázení hlubokého jezírka, 5.5.2012
s výběrem rostlin vám nepomůžu, ale mám nápad dát pod vodu tyč a na ní pověsit kýble s vysázenýma rostlinama
Do hnízd seno, nebo slámu?, 2.5.2012
celý život chováme slepice a vždy máme hnízda ze sena, sem tam byla sláma, tak ze slámy,...seno máme jaké přijde pod ruku, dlouhé stvoly nejsou na závadu.
Nahřívání udírny, 2.5.2012
díky za podrobný návod, určitě podle toho vyzkouším... jen musím dostavět uďák... Tonda
Česnek, 7.4.2012
Česnek pěstuji snad dvacet let - severní Morava, pod Beskydami, cca 1000 stroužků. Líbí se mi jako rostlina. Sázím na podzim v říjnu, sázím většinu své sadby, část koupené, vysévám každoročně i pacibulky, ničím nemořím. Na podzim přikrývám... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika