Příspěvky uživatele - 166.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak dále?, 29.10.2007
Ahoj chtěl jsem se zeptat jen Stana... ty hrušky cukernatost 5 lihovost 12... byl tam pridany nějaký cukr?
Fiskars?, 22.10.2007
Nadherné fórum... až budu mit hovno co napraci tak si na par spalíčku koupim tu drahou vecicku stejně jako ostatni, ale dokud budu delat se drivim dam prednost hydraulicke 4tunové štípačce... schvalně kdo toho vic zvladne za... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 21.10.2007
Zdravím všechny, chtěl bych se zeptat na hrušky.Založil jsem sud namoštovaných hrušek a zakvasil chladnomilnými kvasinkami rodu Saccharomyces cerevisiae, vše je těsně uzavřeno bez jakehokoli přístupu vzduchu. Po  4 týdnech jsem provedl měření... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 15.10.2007
Tak třeba ja bych podle toho obrazku kolonu asi nesestavil... pisatel je hold vetší borec
destilační přístroj, 30.9.2007
Teda teda jak to tu čtu tak možna prvni člověk co tomu tak trochu rozumí... ale formulovaní problemu, že zaleží na průměru vika na nadrži mě celkem rozesmál :) Každopadnně dokud to kvasi přeměňuje se to sladky na to co pak chcete vydestilovat, pokud... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika