Příspěvky uživatele - 160.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plevel - co to je?, 14.9.2012
Zdravím pane Josef. Podělím se s Vámi a ostatními o moje nové zkušenosti - ten můj plevel (ať již ostříce, jílek nebo skřipina) se mi začal stále více rozmáhat, i přes mé značné úsilí jej manuálně vyhubit. Skoro by se dalo říci, že na jeden... celý příspěvek >
Odvodnění zahrady, 14.9.2012
Zdravím ve spolek. Řeším na zahradě situaci s vodou, která se mi drží na třech různých místech. Uměl byste někdo poradit jak nejlépe tuto situaci řešit v již založené zahradě? Půda je jílovitá. Narazil jsem na použití drenážních hadic nebo... celý příspěvek >
Plevel - co to je?, 20.7.2012
A mohla by to být Cyperus rotundus? Problém je, že to roste výrazně rychlejí než trávník a stačí 1-2 dny a už to z trávníku trčí.
Plevel - co to je?, 20.7.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, Prosím o pomoc s identifikací tohoto plevele v trávníku, případně jak nejlépe hubit. Manuálně to nejde, kořeny jsou tak dlouhé a propletené, že se téměř vždy přetrhne a pak roste vesele dál, nemluvě o spoušti, kterou dobýváním... celý příspěvek >
Rybíz - škůdce nebo choroba?, 20.7.2012
No to by teda mohl. Našel jsem, že typicky lezou do květů a vyžírají pylové váčky a tím nedojde k opylení. Největší množství jich je v květech dýně, ty pak odpadnou bez vytvoření plodu. Máte tip na ochranu? Pohledám, ale třeba to už někdo... celý příspěvek >
Rajčata - listy do ruličky, 28.6.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, Věděl byste někdo co se to děje s rajčaty na obrázku? Mám všechno stejnou odrůdu (Start) vedle sebe a u dvou sazenic ze šesti se takto kroutí listy. Barvu nemají temně zelenou ale nádech do fialovo-stříbrna. Jsem začátečník, tak se... celý příspěvek >
Rybíz - škůdce nebo choroba?, 22.6.2012 Obsahuje fotku
Je toto dřepčík? 2-3mm
Rybíz - škůdce nebo choroba?, 22.6.2012 Obsahuje fotku
Děkuji. A toto je také od mšic?
Rybíz - škůdce nebo choroba?, 22.6.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, Můžete mi prosím někdo poradit co to je na rybízu a co případně s tím? V diskuzích jsem tu nedohledal. Děkuji, Jirka
Azalky - houba?, 18.6.2012
Ok, i tak díky. Přeji aby se Vám tato neplecha i nadále vyhýbala.
Azalky - houba?, 18.6.2012
Děkuji za odpověď, pane Josef. Dopátral jsem, že bych mohl použít Dithane, ale i Kuprikol nebo Captan. Z Vašeho komentáře soudím, že to máte pořešené. Nějaké doporučení?
Ukousnuté květy růží, 5.6.2012
Dobrý den, Podařilo se Vám toto nějak zastavit? U nas to začalo před pár dny jahodami - naprosto všechny sazenice sklizeny včetně listí. Podotýkám, že nejsou na jednom místě, takže cokoliv to bylo (myslím zajíc), bylo pěkně vybíravé. Pak nám... celý příspěvek >
Padlí na rezistentních odrůdách angreštu, 1.6.2012
Dekuji za Vasi reakci. Ja jsem to pak jeste dovysvetlil, ono to vyznelo fakt blbe. Nebylo to bezmyslenkovite pouziti, ale po konzultaci. Ne kazdy se v chemii vyzna. Uvahou bylo, ze Dithane je i na revu... zbytek uz je historie. Mleko je rozlito a... celý příspěvek >
Padlí na rezistentních odrůdách angreštu, 1.6.2012
Prosim o fundovane rady: - Vykopat nebo strikat? - Pokud strikat, co s napadenymi keri po zbytek sezony?
Padlí na rezistentních odrůdách angreštu, 1.6.2012
Mno, dostal jsem koukam kartac . Na moji obranu uvedu, ze vedle me stal zahradnik a doporucil Dithane pouzit, podle pribaloveho letaku. Jeho slova byla, ze mozna je uz pozde, ale je tu nadeje. Neptal jsem se na to, co jsem mel delat, ale jake... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika