Příspěvky uživatele - 211.181

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řez švestek, 1.5.2012 Obsahuje fotku
Posílám tedy obrázek - na některých větvích, které se zdají suché, jsou lístečky jen na koncích a nebo jen někde. A to mě mate. Myslel jsem, že pokud je větev suchá, tak na ní nemůže nic vypučet.
Řez švestek, 30.4.2012
Nejsem zdatný sadař, ale mám na zahradě jednu krásnou pološvestku myslím, že se jmenuje Stanley(vysadil ji předchozí majitel). V roce kalamity na podzim 2010 byla doslova obalená a švestky jsem museli rozdávat, tolik jich bylo, že jsme nestačili... celý příspěvek >
Olověnec - jak pěstovat, 30.4.2012
Tak dík za radu, dělal jsem to špatně (jen ty zelené konce) a tak to hned jdu zkusit... obojí - jak pod sklem, tak ve vodě. 
Olověnec - jak pěstovat, 25.4.2012
Já mám ohromný olověnec, ale kdykoliv ostříhám větvičky, tak se nechytne. Mají být řízky bylinné nebo dřevnaté (aby vytvořil kořínky). Dík za radu.
Hnojení ovocných stromků, 11.4.2012
Hodně štěstí s cereritem
Hnojení ovocných stromků, 11.4.2012
Zapomněla jsem napsat, že hnojím takto na jaře!!
Hnojení ovocných stromků, 11.4.2012
Osvědčila se mi rada od kamarádky, která má asi 20 ovocných stromů. Kolem kmenů stromků, v takové vzdálenosti od kmenu jako je úroveň konců větví v koruně stromu, vyhloubí do země díry kolíkem (asi 25-30 cm) a do nich nasype cererit. Již po dva... celý příspěvek >
Postřik angreštu na ochranu před americkým padlím, 9.4.2012
 I já prosím oradu, čím postříkat proti padlí mladý doubek a zavinutku. Každoročně uprostřed léta jsou listy jako posypaké moukou... je to velmi nevzhledné. Díky.
Kalokvět, 15.1.2012
Kdo mi poradí? Mám semínka kalokvětu a všude tady čtu, že kalokvět má cibulky... Tak co se semínky? Vypěstuji z nich taky cibulky? A kdy mám tato semena zasít a do jaké hlíny nebo směsi? Prosím o radu. Díky! :)
Pěstování hortensie, 15.1.2012
Máme hortenzii stromečkovitou (bohaté bílé květy).Hydrangea arborences " " Annabelle". Kvete nám bohatě už 8 let. Je vysazena na jihozápadní stranu těsně u skleníku, takže je v zimě chráněná před ostrým severním větrem-žijeme v podhůří... celý příspěvek >
Výsev semen hořce Pannonia, 15.1.2012 Obsahuje fotku
Získala jsem semena z hořce panonského (sytě fialové tečkované květy). Prosím o informaci kdy vysít tato semena a za jakých podmínek. Děkuji
Vernonia gigantea, 14.5.2011
Stačí u někoho v zahradě uříznout vršek a a zasadit do lehké půdy. Takto jsem ji získala a dnes už odnožuje (po 5 letech) kolem dokola. Je to jak plevel...
Pivoňka, 19.4.2011
Dostala jsem několik hlíz bylinné pivoňky.Sousedka je vyhrábla zpod narašené pivoňky s tím, že mi sice letos nevyraší, ale za rok ano. Poraďte mi, prosím, jak mám postupovat při sázení. Na to jsem se zapomněla zeptat. Eliška.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika