Příspěvky uživatele - 5.70

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
opadané tůje?, 1.3.2008
... ještě něco mě napadlo, všichni z rodiny máte rádi tuje?
opadané tůje?, 1.3.2008
Ten opad trval delší dobu, nebo to opadalo ze dne na den? Nemohl to někdo postříkat něčím, co rostlinám zrovna neprospívá? Se sousedama kamarádíte? Je opadaný lautr celý živý plot?
Venkovní ibišek, 1.3.2008
A pročpak je v květináči a doma, pokud je to pokojový a chcete ho letnit, tak samozřejmě ven až po zmrzlých (květen) a postupně přivykat na sluníčko, pokud je venkovní tak mohl být už na podzim zasazený venku v záhoně, takže ho vysaďte  nyní na... celý příspěvek >
Poradíte s keři pro živý plot? - pyracantu, 29.9.2007
Stejné přípravky, které se používají na strupovitost jabloní:Ventura inaequalis neboli strupovitost jabloně je choroba, která poškozuje listy, plody i květy jabloně. Na listech způsobuje tmavé skvrny a jejich opadávání. Některé napadené plody se... celý příspěvek >
Nákup profi techniky: Stihl, Brill, Husqvarna, Honda..., 24.4.2007
přátelé, já už fakt nevím...byl sem u Stihla, tam mi samozřejmě cpou jejich sekačky Viking, prý sou vynikající, byl sem v Husqvarně, taky pěkný, ale u nich prý sou často problémy se zárukou, byl sem u Stigy, prima stroje, ale prý na díly se čeká... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika