Příspěvky uživatele - 209.105

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hecht 927, levná jednoručka, 16.8.2012
Já dávám přednost PS 5000, 115i H mám už víceméně z důvodu k době a respektu, co jsem s těmito pilami bez problémů řezal a také je vyhřívaná. S PS 7300 jsem ve svahu řezal duby, tvrdé, rostlé a uschlé na kameni. Potom tahané navijákem a řezané na... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht Kendo - po cca 15 min chcípne a nejde nastartovat, 27.5.2012
Otáčky po zahřátí nahoru = ochuzená směs, netěsností skříně, sání, karburátor, traktorčení = nízké otáčky, stav neumožní dosáhnout vyšší otáčky motoru, podobné příčiny, zhasnutí motoru a nemožný start, směs je chudá. Vliv může mít stav svíčky, zkusit... celý příspěvek >
Pattfield PE-BKS 3735, 27.5.2012
Seřízení karburátoru si zde najdete. Je rozdíl kontrolovaná výroba v Číně a co nejlevnější neznačková produkce. Závadu může mít každý stroj, ale málokdy je přesně popsán vliv obsluhy. Chápu, že jste pilu nekupoval a nyní to řešíte. Ale nehodnotťe, co... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika