Příspěvky uživatele - 97.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zničit chrousta, 5.1.2008
Rovněž bych se přidal, jsou to s největší pravděpodobností zlatohlávci. Vždy na podzim mám problém, když vybírám 2 letý kompost z plastového kompostéru, protože jich jsou tam desítky kusů. Na povrchu jsem našel vždy několik mrtvých dospělých jedinců... celý příspěvek >
morušovník, 29.11.2007
Podívejte se na mnohokrát zmiňované stareodrudy, nebo zahr. Droždín u Olomouce. Pokoušel jsem se o pěstování zakrslé formy  na zahrádce v Táboře, ale nepovedlo se mi to, přestože na sídlišti rostou úplně bez problémů, ale mají 15 metrů, což je... celý příspěvek >
Zivy plot z ibisku, 6.10.2007
Nechci Vás zrazovat, ale právě jsem se vrátil z jižního Slovenska, kde na vesnicích jsou před mnoha domy vysazeny ploty z ibišků. Určitě v době květu vypadají nádherně, ale teď to byly pouze opadané kostry. Vzdálenost výsadby byla různá od 20 do 50... celý příspěvek >
Poradíte s keři pro živý plot? - pyracantu, 6.10.2007
Děkuji za vyčerpávající odpověď. Právě jsem se vrátil z jižního Slovenska a tam jsou keře obaleny  žlutými a červenými plody. Vím,že při 2x stříhaném plotu se mi to asi nepodaří úplně,ale jako solitéry působí překrásně. Začnu tedy na příští rok... celý příspěvek >
Poradíte s keři pro živý plot? - pyracantu, 28.9.2007
Můžete mi poradit kdy a čím stříkáte? Mám sice rostliny jako stříhaný plot, ale v některých místech mi černé plody přece jen zůstávají a je to škoda.
Borůvky - dotaz, 28.9.2007
Pozor na to, muchovníků je velké množství druhů (keře a stromy ve velikosti od 2 do 15 metrů).Na netu je spousta odkazu a nabídek. Poslední odrůda, která  se dostala do prodeje je princ Wiliam - ta je výhodná v tom, že dozrává skoro najednou a... celý příspěvek >
Rakytník samice - sháním, 27.9.2007
Samice mám, bydlím v Táboře. email: fooggyy@centrum.cz
Kruh - vaše zkušenosti?, 1.4.2007
Takže tak veselé to zase nebylo. Přišly sice 2 sazenice Muchovníku,ale dnes při sázení jsem zjistil, že jedna nemá žádný kořenový systém-byl to jen roub strčený do země. Že by to byla odplata za reklamaci ? V sobotu máme výroční schůzi,tak se cca 60... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika