Příspěvky uživatele - 224.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Seříznutí špičky smrku - problém?, 17.3.2013 Obsahuje fotku
Smrky rozhodně nezajdou. Jen se rozrostou do šířky, především v horních patrech, alespoň do doby, než vyrazí náhradní vrchol. Smrk lze opravdu dobře sestřihávat a tvarovat do plotové stěny.
Jaká budete pěstovat rajčata v roce 2013?, 15.3.2013
Zkusil už někdo z Vás Supersweet 100 F1? U nás ho nabízí na netu jen AEV-VS a Bakker.
Ulehla vyklicena rajcata, 15.3.2013
Já mám Proplant, má být náhrada za Previcur a se zhruba stejnou dávkou účinné látky. Zde je v návodu dávka 25ml/10l vody, což je stejné, jako u pana Mirka.
Je možnost zkusit švestku přeroubovat?, 15.3.2013
Děkuji pane Vysloužile za shrnutí stavu a možností. Nedá mi to ale, abych se nezeptal na Váš názor na šarku u meruněk a případně u broskvoní.
Ako spravne pestovat planty rajcin?, 15.3.2013
Tak ono je nutné použité kelímky od jogurtů vypláchnout, nemají 2dl, ale méně a 35hal za nový kelímek mi nepřipadne až tak mnoho, v poměru k ceně semen.
Ako spravne pestovat planty rajcin?, 15.3.2013 Obsahuje fotku
Také já pikýruji, až když mají rostlinky pravé lístky. Kelímky jsem letos koupil nové,2dl v Makru 100ks/35Kč s daní. Všem, kdo mohou, doporučuji za rostlinky nainstalovat zrcadla. Jedině tak budou mít rostliny dostatek světla a nebudou se vytahovat.
Jaké dvouruční nůžky na větve, 11.3.2013 Obsahuje fotku
Fiskars kovové, nyní pod č.112470. Ustříhnou všechny větve, co se vejdou do ostří.
Pomoc s vyberom vhodnej odrody zemiakov, 7.3.2013
Tak to slyším poprvé, paní Jiřino. Takže co se s námi stane, když je konzumujeme ještě v dubnu?
Staré jabloně 1; zmladit nebo skácet?, 7.3.2013
Zajímavý popis stavu: oči si můžu vykloubit. Nádherně řečeno.
Staré jabloně 1; zmladit nebo skácet?, 7.3.2013 Obsahuje fotku
Malinové hornokrajské patří také mezi mé oblíbené.
Pomoc s vyberom vhodnej odrody zemiakov, 7.3.2013
K PS: já pěstuji výhradně velmi rané odrůdy, dnes už asi překonané, Impala a Rosara. U velmi raných odrůd odpadají starosti s plísní bramborovou a s mandelinkou, neboť v době nákazy jsou již většinou brambory sklizené.Bez problémů ve sklepě vydrží ke... celý příspěvek >
Bile objekty a povlak na listu kaderabku, 7.3.2013
Ano. Molice vlaštovičníková přezimuje a podle mých zkušeností právě kadeřávek má obzvláště ráda, neboť jí skýtá na spodní straně zprohýbaného listu poměrné bezpečí. Jinak je v létě k vidění i jinde, např. na listech jahodníku. Viděl jsem jí i v... celý příspěvek >
Rajčata + papriky + okurky ve skleníku, 6.3.2013
Paní tazatelka chce ve skleníku pěstovat hlavně rajčata. Plně doporučuji. Pro dostatečné osvětlení pěstuji v jedné řadě, na jeden výhon. Oproti pěstování rajčat venku lze sázet až o dva týdny dříve, sklizeň je o měsíc delší a není nutný postřik proti... celý příspěvek >
Bile objekty a povlak na listu kaderabku, 6.3.2013
Molice vlaštovičníková. Další najdete ve vláknu Molice na zahradě.
Návod na dávkování hnojiva, množství podle národnosti?, 6.3.2013
Nekupujte síran v 3kg balení, ale kupte rovnou 25kg a rázem budete mít cenu za 1kg poloviční.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika