Příspěvky uživatele - 174.94

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plot z Jabloni - receptar, 8.12.2008
chtěl bych se zeptat jak se zakládají jablonové steny podle pana kotyšana
Suché větve po řezu, 12.7.2008
Dobrý den! Potřebuji poradit.koupila jsem zahradu, kde mám dvě broskvoně.na podzim jsem je prořezala (asi neodborně) a ted v létě mám pár větví uschlích.nevím si s tím rady, zda je uřezat nebo nechat.za odpověd předem moc děkuji. Marcela.
Jak zničit chrousta, 21.6.2008
Mám stejný problém s tím rojením, večer je jich plná zahrada. S tím neškoděním si nejsem tak docela jistá, nám okusují listy jabloní a švestek. Pokud bude mít někdo radu jak jejich počet omezit budu ráda.Děkuji Jana 2
Stříhání broskvoní v únoru?, 8.5.2008
Dobrý den, ráda bych se zeptala co to jsou kosterní, polokosterní a plodné větve?Můžete mě někdo poradit, jak tedy správně stříhat broskvoně?Stromky jsou cca 4-5 let staré. Plodů mají poměrně hodně a větve se pod nimi ohébají. Děkuji Martina... celý příspěvek >
Buxus, 30.4.2008
Prosím vás mi někdo poradte.živý plot z buxusu ted na jaře vysázený.budoucí výška 2m.rostlinky mám od sebe 70cm.není to moc?viděla jsem vzrostlé buxusy a kmeny byli poměrně široké.děkuji za odpověd.
Živý plot z tůjí, 22.4.2008
Doporučuju tůje smargd. M.
výška buxusu, 20.4.2008
Ted v dubnu jsem založila živý plot z buxusu (rostlinky asi 20cm velké) a pod každou rostlinku jsem nasipala hnojivo - kravský hnůj v granulích. Udělala jsem dobře???
výška buxusu, 19.4.2008
Prosím, kdo mi řekne do jaké výšky je schopen vyrůst buxus jako živý plot a za jak dlouho. Moc děkuji Marcela.
Zahradní traktůrek, 24.2.2008
Pokud chcete kvalitnější motor, volte dvouválec. Jsou značky, které dělají jen dvouválce - např, Honda. Dvouválec - klidnější chod, lepší mazání, větší krouťák. Lepší dvouválec 15HP, než jednoválec 17HP. Např. spotřeba u dvouválce Kawasaki 15 HP je... celý příspěvek >
Travní traktůrek Traktor Partner 185 107 HRB, 24.2.2008
Za ty peníze vám nic jiného nezbývá. Pokud považujete za solidní podvozek plechový výlisek plechu, tak já mám jiný názor. Navíc kladky jsou našroubovány nějakým rychlořezným závitem do tohoto plechu, navíc u nás né běžným závitem(asi W). Žací ústrojí... celý příspěvek >
Traktorova Kosacka na 60 arov, 24.2.2008
U levnějších modelů se s tím setkáte, pohyb páky je vpřed a vzad s tím,že každý stupeň má svoji polohu a přeřazení se děje se sešlápnutým pedálem, který přeruší převod z motoru na převodovku(bohužel funguje i jako brzda, proto se pokaždé... celý příspěvek >
Traktorova Kosacka na 60 arov, 19.2.2008
Mechanická převodovka je taková, že s každou změnou rychlosti musíte přeřadit, to znamená sešlápnout pedál a zařadit jiný převod pákou - jako v autě. U hydra pákou posunujete plynule (někde pedálem) a tím se rozjíždíte a měníte rychlost dle uvážení -... celý příspěvek >
Traktorova Kosacka na 60 arov, 19.2.2008
Jak píše xxx 120.110, spotřeba není veliká, moje činí necelé 2 l/mth u 150-ky twina, ale promazání ložisek? Ty šunty(kuličková ložiska) s údajně stálou náplní (podle mne naplněny nebyli) jsou celokrytové a domazání není možné. Jedině kluzná ložiska v... celý příspěvek >
Kdo mi poradí?, 19.2.2008
Prosím o radu, jaké květiny se mi hodí na balkon do truhlíku. Balkon mám na západ a odpoledne tam pěkně praží sluníčko. Děkuji za radu.
Pampelišky, jetel, houby, 19.2.2008
Dobrý den! Koupila jsem zahradu (600m2). V jednom rohu zahrady roste v trávníku jetel, ve druhém pampelišky a na podzim jsem koukala, že tam začínají růst i houbičky. Tráva mi připadá i dost taková vysušená. Jestli mám občas trávu navečer zalít a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika