Příspěvky uživatele - 235.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak ošetřit staré trámy, 22.11.2012
Vemte ten drateny kartac, ten vam ukaze veskere hrebiky a pak ten nejlevnejsi el.hoblik, ktery pak klidne vyhodite.Stoji par korun.
Krtek - a je to, 25.5.2012
S tou petardou jsem to zkousel a funguje to.Jen doporucuji na to slapnout pres prkenko, nebo lopatu.Po zaslaopnuti teniskou jsem mesic skakal po jedne noze.Myslel jsem, ze mi to uthlo chodidlo.
Čerpadlo Rob-2, 21.5.2012
Dobry den, mam Hecht a je super.Tlaci vudu ze studny jako fik a druhy z nadrze na destovku.
Vysvač na listí - vezme i čerstvou trávu?, 21.5.2012
ja s nim vysavam listi, travu,piliny po rezani, popel z kamen na ktery pripojim hadici a lux necham venku.
Čerpadlo na dešťovku na zalévání, 21.5.2012
Mrknete zda Malys nema jen volnou matici u vtoku.Prip.je v Globusu v akci za 1000Kc.Jinak doporucuji ponorne alko.
Chemické WC, 2.5.2012
Vy vsichni, co nemate zumpu, juknete na fekalni precerpavace.Je to super vec.
Betonování plotového sloupku - jak na beton?, 26.4.2012
Ja na ni vzdy navarim kus vinglu, nebo pasovini.Nejde s ni otocit a ani vytahnout.
Čím natřít nový skleník, 26.4.2012
Alkyton
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika