Příspěvky uživatele - 164.104

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jabloň Zuzana - kde sehnat?, 27.4.2008
Děkuji za řadu podnětů a rad týkajících se odrůdy Zuzana. Typy na zahradnictví, kde ji sehnat byly cenné, ale tato prodejní místa byla jaksi mimo trasy mého pohybu. Sháněl jsem ji po zahradnictvích v Brně a nejbližším okolí a pak na trase mezi Prahou... celý příspěvek >
Jak na hryzce?, 16.11.2007
Nejdřív je zapotřebí hryzce na zahradě vyhubit - silný proud vody do nory při současném splavování hlíny nebo písku, kterého možná budete potřebovat až čtvrt kubíku. Až hryzec vykoukne někce z nory, někdy ve vzdálenosti až 10 m od Vás, tak se s ním... celý příspěvek >
Jabloň Zuzana - kde sehnat?, 16.11.2007
Mohl by mi prosím někdo sdělit, kde se dá sehnat stromek jabloně, odrůda Zuzana nebo kde se dají sehnat rouby této odrůdy? Má prosím někdo přehled o odrůdách jabloní (kromě odrůd Zvonkové, Idared, Strýmka a Zuzana), které vydrží do... celý příspěvek >
Borůvky - dotaz, 27.9.2007
Skutečně se jedná o Muchovník olšolistý - Amelanchier  alnifolia.  Někdy je vydáván za  Aljašskou borůvku nebo borůvku Alaska, to jsou však jen  obchodní názvy  (podobně jako u Kanadské borůvky nebo Kamčatské borůvky). Já... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika