Příspěvky uživatele - 111.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Žlutý melír v trávníku. Nemoc nebo chyba v péči?, 24.5.2012
foto pořídím dnes, jinak moc děkuji za odpověd.Zalévám 2x denně, ráno kolem osmé a pak večer.jedná se o pouhých 50m2,ale dost mne to trápí.První 3 seče jsem provedl jak se zde radí max.o třetinu.To jest když poprvé dorostla 10 cm, posekal jsem na 7cm... celý příspěvek >
Žlutý melír v trávníku. Nemoc nebo chyba v péči?, 22.5.2012
mám stejný problém, jemn s tím rozdílem, že tráva byla seta letos v březnu.Byla krásně hustá a tmavě zelená, ale nyní po pátém sečení již nakrátko, koukám stejný problém na 4 místech jen jsou v kruhu.hnojil jsem zatímjen 1x a to hnojivem Floria... celý příspěvek >
Jak pěstovat tůje, 2.4.2012
Dobrý den,,měl jsem podobný problém. Ale žloutnutí větviček a dokonce celých stromů nezpůsobuje infekce, ale motýlek molice, která naklade vajíčka na mladé šišky a larvy se zavrtají dovnitř. Od začátku května aplikovat několikrát postřik "Karate" a... celý příspěvek >
Založení trávníku, 31.3.2012
zdravím, před 9 dny jsem zasel travním osivem Král trávníků a bohužel dodnes ani zmínka o tom že by se travě chtělo zvedat nebo bněco podobného.Zalévám každý večer, nyní dva dni prší a teploty sice klesly k 8 stupnum, ale stále nic.Máte někdo... celý příspěvek >
Pila Hecht 945 nebo Raptor 243, 3.3.2012
zrovna dnes pila hecht 950 skolila, odvětvila a nametroval 4 stromy o průměru v průměru 40 cm,,sice je těžká přiznávám,,pro mě jako zahrádkáře za cenu 3 600 Kč dostačující na práci max do 20 hodin ročně,,šrot vypadá jinak,,,,,,, husqarnou jsem taky... celý příspěvek >
Hnojení habru, 23.2.2012
moc děkuji za odpověd, a když ho budu sadit mam Cererit přidat do jamek, nebo nahoru když habr zasadím?Nemám v tomto směru žádné zkušenosti:(
Hnojení habru, 23.2.2012
dobrý den, kdy mohu sadit sazenice habru?jsou 60cm vysoká a jsou kontejnerovaná.Mohu již v březnu zčátkem?nebo mám počkat?Děkuji
Rozmetací a sypací vozíky, 12.11.2011
No hlavně bych vám nedoporučoval Gardenu 300. Nevím, jaké zkušenosti mají ostatní, ale mně po cca roce používání (to jsem hnojil možná tak 10-krát) upadlo jedno kolečko. Drobný prach z hnojiva se totiž po čase dostane do uložení koleček, ta se... celý příspěvek >
Švestkové víno, 22.10.2011
Jen jsem zapomněla doda, že receptůra to je na 10l demižón...
Švestkové víno, 22.10.2011
Pánové, švestkové víno patří mězi moje nejoblíbenější! Receptůra není až tak složitá. Nasbírajte 3l švestek, nejlépe již mrvními mrazy přejíté (jsou poté sladší) a celé je na troše vody povařte v hrnci na kamnoch. Švestky tak pustíja výrazněji chuť i... celý příspěvek >
Křovinořez HQ 225R - karburátor, 2.8.2011
Mám stejný problém ale se Stihl FS130. Křovinožez má odpracováno pouhých 10h provozu. Filtr je od benzinu. Nerozumím tomu jak se tam dostal. Motor má při akceleraci divný chod. V servisu seřídili karburátor, ale žádná změna. (Většinou startuji tak... celý příspěvek >
Kompostování posekané trávy, 7.5.2011
Mame na zahradě starý krecht má vydlážděné dno i stěny, ale vodu a žížaly propouští.Do této jámy se sype posekaná tráva třetím rokem a spolehlivě mizí.Mám dotaz jak tuto hmotu použít, popřípadě co přidat protože použitelný kompost to asi nebude a... celý příspěvek >
Broskvoně - Catherina?, 17.3.2011
Dobrý den, Na zahradě místo jabloní budu sadit broskvoně. Jedná se o JV svah 260mnm. I když nemám žádné zkušenosti, doufám v začátečnické štěstí. V nejbližší ovocné školce mám na výběr ze 3 odrůd. Nejvíc se mě líbí Catherina (NJC 83). Uvádí, že se... celý příspěvek >
Znáte dlažbu z kamínků a pryskyřice?, 28.7.2010
S |Topstone. cz mám špatné zkušenosti. Po několikeré urgenci objednávky jsem to zrušil. Jen pořád slibovali a nic. Od takové firmy raděj dál.
Zestaření pálenky pomocí ultrazvuku, 13.6.2010
Ten fyzikální jev se jmenuje kavitace.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika