Příspěvky uživatele - 97.177

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Filtrace a čerpadlo k bazénu do betonové skruže?, 28.5.2014
Budeme do země dávat čerpadlo a pískovou filtraci. Napadlo mne to dát do betonové skruže. Poradíte, jestli vzít raději se dnem a nebo bez dna a podsypat to štěrkem. Se dnem mi připadá elegantnější, že to bude hezky na rovině, ale zase kdyby došlo... celý příspěvek >
Dno pro bazén Azuro 401, 28.5.2014
My zrovna minulý týden stavěli tento bazén. Máme jen udusané podloží a písek... máme ho nyní polozapuštěn a tak za 4-5let až bude syn větší chceme zapustit zcela, proto jsme nyní nebetonovali. Myslím, ale že je to lepší. protože nyní nám to cca o... celý příspěvek >
Udusáváte po setí mrkve a petržel?, 26.5.2014
I to je bohužel možné, slimáků máme dost... ale spíše si myslím, že mi semena zaschly, protože tam byl ten škraloup.
Udusáváte po setí mrkve a petržel?, 25.5.2014
to bude u mne taky chybka, to časté zalávání přes týden tam nejsem a mamka to nezvládá. je šílený rozdíl v tom, co jsem sázela před 14dny a pak u nás hodně pršelo to je nyní krásně nabuzené, ale mrkev byla sázená ldyž byly sucha a vody moc... celý příspěvek >
Udusáváte po setí mrkve a petržel?, 25.5.2014
nyní mám půdu taky lehkou, ale asi jsem to zasela zbytečně hluboko a uplácela jsem to fakt dřevěnou silnou deskou na tyčce... zkusím tedy ještě zaset znovu, je to cca měsíc co jsem sázela a vzhledem k tomu, že ty co vylezly mají cca 1cm, tak si... celý příspěvek >
Udusáváte po setí mrkve a petržel?, 25.5.2014
Nasela jsem několik řádků mrkve a petržele, různé druhy, ale vzešla mi jen na jednom řádku a to jen koousek. Je fakt, že mám novou půdu a tak byla asi dost vyschlá,  ale cibule ok kolem vzešla. Chci se zeptat, jak hluboko kořenovou zeleninu... celý příspěvek >
Bezchlorová údržba bazénu Mountfield, 20.5.2014
Včera nám postavili bazén 4,6m, výka cca 1m. Vodu máme ze studny. Chtěla jsem se zeptat, zda máte někdo osobně vyzkoušenou bezchlorovou chemii od Mountfieldu a zda funguje nebo ne. Já jsem na chlor alergická a a co jsem pochopila, tak se tam musí... celý příspěvek >
Nadzemní bazény Albixon a Mountfield, 11.4.2014
Díky za reakci :o) PS: Máte s Albixonem nějakou zkušenost?
Nadzemní bazény Albixon a Mountfield, 11.4.2014
Děkuji za reakci. Právě zvažujeme ten kruh 4,5, ten 3,5 se mi zdá taky malý, ale ten 5,5 zase už dost velký. Mám možnost právě teď koupit ho s příslušenstvím asi o 6000tis levněji než mají v akci, zcela nový, tak to asi riskneme :o) Děkuji. 
Nadzemní bazény Albixon a Mountfield, 9.4.2014
Nemáte někdo nadzemní bazén Albixon?Prosím přípdně osobní zkušenosti, pro a proti. Případně i postřehy, na kruh 3,5m, kruh 5,5m nebo ovál 3,5 x 5,5m. Případně ještě nadzemní Mountfield.
Pěstování zeleniny pod bílou netkanou textilií?, 7.4.2014
Dobrý den, mám docela velkou zahrádku a tak se nám tam potulují i sousedovi kočky a ze zahrádky si udělali svoje wc... loni jsem čerstvě zaseté záhony zadělávala takovými platovými sítěmi, ale byl to opruz, jak to pak začalo prorůstat... Letos... celý příspěvek >
Samonosné bazény Albixon, 6.4.2014
Nemáte někdo nadzemní bazén ALBIXON? Budou mít teď o víkendu 50 procent slevu, tak chci osobní zkušenosti, pro a proti. Případně i postřehy, na kruh 3,5m, kruh 5m nebo ovál 3,5 x 5m. Díky moc.
Hlína z cukrovaru Litovel, 5.3.2014
Jo to bude ono :o) Jde totiž o to, že máme opravdu velmi špatnou hlínu na zahradě a já prostě zeleninu pěstovat chci. Tak s manželem odrýváme a odrýváme a chceme tam nechat navézt toto. Tak děkuji za názor.
Hlína z cukrovaru Litovel, 5.3.2014
Nemáte někdo prosím zkušnost z hlínou z cukrovaru. Měla by to být hlína, co leží někde v nějaké vodě a prý je vhodná do zahrádky. Díky moc.
Kocide 2000 okurky, rajčata - špatný pocit s postřiku, 31.7.2013
Aha, tak teď už chápu proč nám tak pomalu dozrávají rajčata, asi před měsícem jsem je postříkala Kuprikolem, pokud se nepletu, tak je to na pdobné bázi jako ten Kocide. Ještě se zeptám u toho Acrobatu, je tento návod OL 3 rajče polní plíseň... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika