Příspěvky uživatele - 14.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ochrana rašící révy před májovými mrazíky, 21.5.2012
Dobrý deň Vlasto! Je mi to moc ľúto, pohľad na zničený vinič je skľučujúci, to Vám verím. Verím aj tomu, že Vám vyrašia nové kmienky. Doma naozaj nemám nič pomrznuté, u nás neboli mrazy väčšie ako mínus 3. Vo Sv.Jure u dcéry už sa cez hrebene Malých... celý příspěvek >
Hybrid švestkomeruňka, 20.5.2012 Obsahuje fotku
Aby som stále neohováral bývalú Jukku, musím priznať, že tentoraz som u nich zrejme naozaj kúpil blumu. Angeleno však nemá také bezproblémové opelenie. Navrúbľoval som do korunky opeľovačov Vanier, Melitopolskú a Aprimiru. Vanier a Melitopoľská... celý příspěvek >
Aprimira, 20.5.2012 Obsahuje fotku
Tak veľmi som sa tešil, že v júli poreferujem o chuti Aprimiry a nafotím korunku s prvými plodmi vo vinohrade, ale osud rozhodol inak. Na prvej snímke je korunka Aprimiry vyrastnutá minulý rok z vrúbľa naštepeného do durancie. Potešili ma prvé... celý příspěvek >
Ovocné stromky do 850m, 20.5.2012
Ďakujeme! Predložil ste ďalšie svedectvo, že marhule sa dajú pestovať nielen v Kirgizstane, ale aj na Vysočine.
Rubín - mravenci a mušky nebo mšice, 20.5.2012
To je starý problém výrobcu vrchnáčikov, Mirku. Myslím, že s tým máme skúsenosti viacerí. Naposledy sa mi to stalo u Silwetu. Keď sa náhodou krabička preklopí nabok, drahá tekutina pomalu vyteká cez prasknutý vrchnáčik a vsakuje sa do papierovej... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 20.5.2012
Zdravím všetkých ekologicky rozmýšľajúcich jabloniarov! Rád by som sa opýtal, aké máte skúsenosti s použitím prípravku Biobit XL v boji proti obaľovačovi jablčnému?
Rubín - mravenci a mušky nebo mšice, 20.5.2012
Malú striekačku s hrubšou ihlou používam už roky. Hliníkovú membránu na plastovej fľaštičke neodstraňujem, iba ihlou prepchnem a nasajem potrebné množstvo Silwetu či insekticídu. Malým otvorom po vpichu sa odparí menej prchavého isekticídu a ampulka... celý příspěvek >
Kvetení vinné révy, 19.5.2012 Obsahuje fotku
Vo štvrtok som zistil, že už mi rozkvitá na pergole mrazuodolná lotyšská Zilga- na snímke. To je teda rekord. Vlani mi ako prvá rozkvitla Pamjati Zacharovoj- na druhej snímke. Až dlho dlho potom tie ostatné. Doteraz som si myslel, že prvá kvitne... celý příspěvek >
Ochrana rašící révy před májovými mrazíky, 19.5.2012
U nás v meste bolo v piatok nad ránom nula. Miestami ale išli pásy mrazivého vzduchu, ktoré mi ošlahli pár vrcholových lístkov na 2 výhonoch amerického Jupitera nad pergolou. Ostatný vinič aj sadenice rajčiat a papriky sú bez poškodenia. Preventívne... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika