Příspěvky uživatele - 182.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Mimosa pudica - Citlivka stydlivá, 23.3.2014
Nejlepší substrát pro mimosu je rašelina, ale s příměsí písku 3:1
Mimosa pudica - Citlivka stydlivá, 23.3.2014
Trochu mimosa opadat může je to normální jako u ostatních stromů. Na jaro zas vyrostou nové lístky
Lipnická švestka, 7.10.2013
Má již někdo s Lipnickou zkušenost? 
TopTaste?, 19.9.2013
Já už mám slizeny i Durancie.
Amers, 4.12.2011
Zdravím chtěl bych se zeptat máte někdo skušenosti s nově vyšlechtěnou pološvestkou amers na co je vhodna jestli na palení nebo konzervarenske zpracování děkuji
Co to je na listech?, 23.6.2010
Jinak na mšice doporučuji Pirimor
Co to je na listech?, 23.6.2010
No já osobně bych větší problém viděl v té kadeřavce...
Zestaření pálenky pomocí ultrazvuku, 31.5.2010
V Rusku se to dělá trochu jinak - nekvalitní pálenka se naleje do umělohmotné láhve, přidá se lékořice, badyán či jiné aromatické koření, a láhev se normálně vypere v automatické pračce (bez vyvářky, pochopitelně). Ale ještě mě to nenapadlo... celý příspěvek >
zkušenosti s firmou Bakker, 26.9.2007
Dobrý den, tak zrovna dnes nám přišla zásilka, která byla z poloviny plesnivá. Docela jsme z toho byly v šoku. Chtěla bych však říct, že jsme si několikrát objednávali v českých zahradnictvích on-line např. zahradnictví Soukup a byly jsme naprosto... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika