Příspěvky uživatele - 67.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kvetoucí vajgélie, 11.11.2013 Obsahuje fotku
Tady dokládám foto z dneška.
Kvetoucí vajgélie, 11.11.2013
Na zahradě mám několik let keř vajgélie, vždy kvetla počátkem léta, letos však rozkvetla později a zatím kvete stále i teď v půlce listopadu a nevypadá, že by chtěla končit. Je to normální? Chtěli jsme ji po odkvětu přistřihnout, ale asi to letos už... celý příspěvek >
Jak rozmnožit rybičky?, 19.8.2013
Pokud jsou "rodiče" červení (zlatí) karásci, tak se jim narodí zase červení (zlatí) karásci. Zpočátku jsou bezbarví, jak píšete, vybarví se později.
Kdy začít krmit rybičky?, 25.3.2013
Děkuji za rady, asi to tak pojmu, jak vystrčí čumáky, tak je nakrmím.  Je fakt, že jsem nečekala, že bude na jezírku led ještě na konci března, ale snad už to konečně roztaje. Už je mi jich líto, že jsou o hladu opravdu skoro půl roku. ... celý příspěvek >
Co s levanduli?, 1.6.2012
No tak to je zajímavé, já žádné semenáčky nikde nepozoruji, ale ty řízky zkusím, a to ostříhání taky. Díky za radu. Dáša
Acer palmatum - poraďte odrůdu, 30.5.2012
Prosím o radu ohledně odrůdy červeného javoru, který bych ráda zasadila k nově vybudovanému jezírku. Místo, kam ho mohu zasadit, je osluněné cca od 9 ráno do 4 odpoledne a ráda bych, aby vyrostl maximálně do dvou metrů, lépe do metru a půl a byl... celý příspěvek >
Kdo poradí názvy rostlin?, 28.5.2012
Psy mám dokonce tři, i když jeden se nepočítá (je to naháč) :-). Jsou to všichni kluci, takže hárání nehrozí, takže děkuju za radu a už to pleju... Dáša
Rozmístění leknínů, 16.5.2012
Jestli jste to neotočil, většinou se uvádí, že by měla být plocha zakryta rostlinami z 1/3 a ze 2/3 volná...
Holder A10 Spojka, 25.1.2012
Zdravím a jak jste to vyřešil? Lamelu i přítlačák s kroužkem z Trabanta? Děkuji za odpověď
sundaville red, 14.10.2008
Dávala jste řízky zakořenit do vody nebo rovnou do země. Já to zkoušela ve vodě a řízek po čase uhnil.
Levandule, 30.9.2008
Já mám jen jednu levanduli na balkonu. Je vytvarovaná do stromečku asi 30 cm vysokého. Koupila jsem ji na jeře, ale vůbec nekvetla. Poradíte někdo co s ní?
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika