Příspěvky uživatele - 174.89

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problém sekačka briggs a straton s motorem 5 koní, 3.10.2013
Tak zálěží na tom, jak jste zručný. Jedná se o pojitstku ovládanou táhlem, které musí sepnout před startováním motoru, dnes jej má skoro každá sekačka...
Problém sekačka briggs a straton s motorem 5 koní, 23.9.2013
Tak mi dnes volali ze servisu a problém byl v tom, že bezpečnostní pojistka, motrová brzda nebo jak ji budeme nazávat vykazovala značné opotřebení a po určité době práce začala vypínat motor, tak jsem zvedavý, jak bude sekačka "šlapat". Ale asi to... celý příspěvek >
Problém sekačka briggs a straton s motorem 5 koní, 22.9.2013
Tento problém řeším od loňského roku, vždy jsem nechal seřídit zapalování, až letos, když už se opět uprostřed sezóny tento problém objevil, jsem nechal zapalování vyměnit v autorizovaném servisu doporučeném BS. Po dvou měsicích jsem opět odvezl... celý příspěvek >
Kultivátor Mountfield MS-07 neorá, 18.8.2013
Co se týká problému hloubkového vedení pluhu, ta se nastavuje, jak jsem již psal vřetenem na pluhu. Pro udržení hloubky je nutné, aby vůle uložení vřetene a táhla uvnitř pluhu byla minimální, je-li vůle velká, pak sice pluh nastavíte, ale v... celý příspěvek >
Kultivátor Mountfield MS-07 neorá, 16.8.2013
Vlastním MS 07 od roku 2012 a také jsem jej kupoval kvůli otočnému pluhu, který mám rovněž od Mountfieldu. Kultivátor jsem koupil spolu s koly 5 - 12 a sadou závaží, která byla v té době součástí dodávky kol a s plnou sadou také orám. Pro... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 10.5.2013
Oleo-Mac je předražený, to je jeho problém. Tchán ma pilu oleo mac, já mam Stihl 230 ca. stejně starou jako tchánův oleo mac a starou HQ 245 XP. Stihl a oleo mac mají stený rok výroby, HQ je starší. Stihl je pocitově krapet slabší než O-M. Práce se... celý příspěvek >
Křovinořez - nejlepší poměr mezi vykonem motoru, pracovnim vykonem, kvalitou a cenou, 24.6.2012
Za léta boje o zrno jsem získal následující názor - cena je jedno hledisko, rozhodující je ale servis - jak ostatně potvrzují ostatní pisatelé. Co mi bylo platné, že tchánovu mot. pilu od Mountfieldu montoval Béda Trávníček a tudíž byla levná, když... celý příspěvek >
Křovinořez, 23.6.2012
Také máme HQ 235 R, ani nevím jak dlouho, snad 8 let. Každý rok poseká jistě vice než hektar trávy, zatím nebyla jediná porucha. Tento týden se mi kvůli špatné montáži rozletěla sekací hlava a vypadla mi průchodka struny (za ta léta provozu se... celý příspěvek >
Zhanam predne kolesa na kosacku Mcculloh M53-160CMDW, 23.6.2012
Zapínat pojezd se zvednutými koly normální není, na druhou stranu není normální vaše spotřeba kol (nebo mám štěstní na kus McCullocha - sice mám M56, ale kola budou stejná). Zrovna jsem dosekal zahradu a přemýšlel jsem, v čem je zakopán pes. Buď mám... celý příspěvek >
A co ostatní neznačkové křovinořezy?, 3.6.2012
Tchán asi před pěti lety přivezl od svého bratra křovinořez Weed Eater obsah ca. 35 ccm - jeho bratr ho chtěl vyhodit, tak si ho tchán vzal. Pět let dřel neskutečně (2-3 x ročně zahrada u babičky ca. 1000 m2  + doma ca 1h sečení týdně), minulý... celý příspěvek >
Ředění slivovice, 16.5.2012
Vzorec ředění 14. března 2006 v 10:56 |  SLIVOVIČKA skutečný počet litrů x skutečná % ----------------------------------- mínus skutečný počet litrů procenty, která chci dosáhnout např: vypáleno 10 litrů 68% slivovice chceme zředit... celý příspěvek >
Araucarie araucana, 4.2.2012
Dodrý den, koupil jsem si semena araucarie araucana a nevím jak postupovat při jejich vysetí.Předem děkuji.
Škůdce salátu, 8.4.2011
Prosím o zodpovězení násladujcího dotazu. Ve skleníku už jsem musel vyhodit již třetí salát, který něco ukousne v oblasti kořenového krčku, kdy hlava salátu uvadne a v zemi zůstane pouze kořen. Co to způsobuje a jak to hubit. Děkuji za odpověď
Kultivator MS 07 IN, 20.3.2011
MS 07 s koly, závažími a rotavátorem stojí v ceníkové ceně téměř 46.000 Kč (bez slev) a Vari s převodovkou DSK 317 a motorem Honda GCV 160 stojí opět bez slev a akcí v takové výbavě jako MS 07 cca 49.000 Kč, avšak nabízí třírychlostní převodovku a... celý příspěvek >
Sekačka versus traktůrek, 7.1.2011
Já se nedohaduji, já po zralé úvaze konstatuji. Ne vše, je třeba vyzkoušet, aby si člověk udělal názor. Ano, z lesa odvezete traktůrkem dřevo, ale autem je to nesrovnatelně rychlejší. Ano, odvezete seno, ale s Vari (stejná cenová relace) ho i... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika