Příspěvky uživatele - 103.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
rezistentni kerovy angrest, 14.10.2008
Shanim rezistentni kerovy angrest a jsem neuspesna, vsude na mne koukaji jak na silence. Chci volne rostouci zivy plot z okrasnych i jedlych keru a prijde mi, ze stromky by tam nevypadaly dobre. Netusite, kde se daji sehnat po ceste Melnik, Slany,... celý příspěvek >
Doporucte hnojivo na podzimni hnojeni, 2.10.2007
Jo, v TV jsem neco zaslechl. Tohle mam spis vyctene z internetu a literatury. Jde mi spis o to, podporit letos zalozeny travnik, aby prezil nase 40kg stenatko, a dozil se jara, aniz bych znovu opakoval jarni vysev :-)
Elektrická rotační sekačka s mulčováním, 25.9.2007
Aktuálním favoritem je AL-KO 470E BIO Combi...
Elektrická rotační sekačka s mulčováním, 24.9.2007
Adepti - budu vděčný za jakékoliv postřehy, informace, další typy apod. STIGA collector 46 EL   AL-KO Comfort 420 E BIO AL-KO 470E BIO Combi GARDENA 38E mulchCut
Elektrická rotační sekačka s mulčováním, 24.9.2007
Jedná se o nově založený trávník (hřištní směs od Arosu) na vesnické zahradě. Žádná městská vilová čtvrť a anglický trávník. Požadavek je hustý kvalitní koberec, který vydrží i občasné "turbo" záchvaty našeho 40 kg štěnátka. Sekám poslední dobou tak... celý příspěvek >
Elektrická rotační sekačka s mulčováním, 20.9.2007
Mám možnost nastavit 3 výšky střihu, přičemž pokud sekám na střední, tak už sekačka není schopna nabrat všechnu trávu do koše a semtam mi zůstávají zbytky, kterých si nevšimnu. V místech, kde něco zbyde se mi dělají fleky a mizí zdravý porost. Sekám... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika