Příspěvky uživatele - 103.227

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Grilování na litinovém tálu, 15.5.2012
na plynovém grilu mám navíc i litinový tál, dávám ho občas místo roštu a dělám na něm vajíčka, lívance, slaninu, zeleninu, atd... nic se nepřipaluje, samozřejmě před přípravou potřu plochu olejem a litina musí být pořádně rozpálená, když na ní... celý příspěvek >
Melounoviště 2012, 15.5.2012 Obsahuje fotku
když u nás spíše vede lilek a jeho průběžné sklízení, než čekat na ten meloun nicméně dneska jsem zryl nově založený trávník, je to plocha cca. 1,5m x 2m, jak to mám osadit? přidám kompost a na to černou textilii mám koupeno: roubovaný... celý příspěvek >
Vyplatí se dnes ještě pěstovat brambory?, 15.5.2012 Obsahuje fotku
přikládám další průběžné foto, podruhé jsem přidával zeminu a současně kýble schoval před mrazíky do skleníku
Nejúčinnější ochrana proti monilióze a obaleči švestkovému, 26.4.2012
máme jednu švestku a jednu pološvestku, čtvrtým rokem letos loni spousty květů a ani jeden plod, resp. ten nebyl ještě ani jednou obě jsou teď v plném květu a dokonce jsem zkusil dát feromonový lapač na obaleče, zatím bez jediného... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika