Příspěvky uživatele - 4.98

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak skladovat kukurici?, 29.8.2012
a co kdyz nemam silo? :D mame rodinny 2voupatrovy dum se zahradou a vlhkym sklepem a s nekolika chladnimi pokoji, kde se mi jiz pomalu zabydluji dyne 
Jak skladovat kukurici?, 29.8.2012
Prosim o pestitelsky tip. Pomalu mi zacina uzravat kukurice a rad bych ji mel na delsi vyuziti. Mohl by mi prosim nekdo poradit, jak a kde ji nejlepe skladovat? dekuji moc.
Zastipovat dyne, ano ne?, 12.7.2012
dekuju- presne co jsem chtel slyset!
Zastipovat dyne, ano ne?, 10.7.2012
Pestuji dyne hokaido, a to na zoranem poli- dari se jim krasne. Udelal jsem v kvetnu 6 hnizd po 3-4 seminkach s 1.5m mezerami. Nyni mame cervenec a dyne se neskutecne rozlezaji do vsech stran. Pomoci slahounu se "vyplazuji" z tohoto... celý příspěvek >
Drevena pnouci "zed" na dyne - jak na to?, 7.7.2012
Toto jsou hokaida a pociam maximalne s 2ma kily. Nakonec jsme s kamaradem vymysleli takovy provizroni asi 1.5 m vysoke reseni. Jedna se o vzdalenost 4 mestru. Do zeme 50cm natluceme cca na tuto vzdalenost 6 drvenych kulu, ktere spojime pletivem... celý příspěvek >
Drevena pnouci "zed" na dyne - jak na to?, 4.7.2012
Velice rychla a jasna otazka. Prosim mohli by jste poradit nezkusenemu cloveku- "netruhlari" jak vyresit otazku "rozrostle dyne"? Dyne jsem vysazel nekde v kvetnu a nyni jiz zabiraji velice velke uzemi na nasi zahradce (zorane pole) a zasahuji mezi... celý příspěvek >
Plastove vypodlozeni bazenku, 11.6.2012
Takze kdyby se slo do vaseho reseni: 1. Sterka s perlinkou- na uhlazeni 2. vrtsva z textilie- finalni vrstva bazenu Bazen jak jsem rikal je hrubym odhadem 2m x 1m x 0,8m troufnul by si nekdo na hruby odhad ceny?
Plastove vypodlozeni bazenku, 2.6.2012
to se mi docela zamlouva- vypada to na logicke a pekne reseni :) Na kolik to muze cca hrubym odhadem vyjit. diky moc
Jak nejlepe uskladnit redkvicky?, 2.6.2012
zas tolik jich neni, ale je mi lito je nechat zkazit= vyhodit :(
Plastove vypodlozeni bazenku, 2.6.2012
no tak dekuju moc, mohl by jste prilozit link na nejaky takovy bazen s temi kaminky? abychom vedeli jak to vypada. jinak tedy navrhujete- sterku s perlcikou + folie a (nepovinne) ty kaminky... ta sterka s perlickou to je plast?
Jak nejlepe uskladnit redkvicky?, 2.6.2012
Aha, tak to vidite, to je ten prvni rok kariery pestetitele, to jsem nevedel... Ale mrkve se daji uskladnit na delsi dobu?
Plastove vypodlozeni bazenku, 2.6.2012
Aktualne ten bazen (a byl tak pred roky staven) je z betonu (zakladni material) a oblozen dlazdicemi a natren. Jenze barva se olupuje. Tak nas napadlo- jako mozne reseni do vnitrku bazenu umistit jakousi plastovou vanu, nebo to zkratka vypodlozit... celý příspěvek >
Jak nejlepe uskladnit redkvicky?, 2.6.2012
Tak zjistuji ze mi na zahradce zacinaji me redkvicky mirne prerustat. A jelikoz pestuji prvnim rokem, chtel bych se s vami poradit, jak redkvicky co nejlepe uskladnit, aby vydrzely co nejdele? Dnes musim uz sklidit:) Mame i sklep, ale je pomerne... celý příspěvek >
Plastove vypodlozeni bazenku, 2.6.2012
Mam velikanskou prosbu. Mame na zahrade malinkaty bazenek, pro prilezitosne cachtani v lete, slouzi spise jako pekna dekorace.  Jedna se o betonovy bazen, dlazdeny a naterny obyc barvou. Velikostne cca 2.5m x 2m x 1.5m Jde o to ze... celý příspěvek >
Jakou sekacku, zn. spolehlivost, 26.5.2012
Presne jak pisete, to je to oc me jde. Diky za konstruktivni rady a navrhy, ja stejne plno vecem nerozumim, proto verte ale z 80% je vpodstate vyber na vas. Budu to muset vse procist, nastudovat a zvazit. Je zde ve hre plno detailu, jez je potreba... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika