Příspěvky uživatele - 39.30

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Lignohumat, 30.3.2013
Neni problem zjistit ze Wuxal ma cca 8 procent NPK a Vegaflor cca 6 procent. Pouzivam obe hnojiva, i kdyz vice Wuxal. Predevsim jsou to listova hnojiva s dalsimi stopovymi prvky, nikoliv hnojiva k zalivce. Kapalne hnojivo neni automaticky listove... celý příspěvek >
Lignohumat, 30.3.2013
Pan Wendy uvedl - Hnojivo Wuxal nepoužívám protože Fosfa Poštorná vyrábí listové hnojivo na úrovni všech zahraničních a za podstatně jinou cenu. Vive Ligno super 1L - způsob použití:  Formou zálivky i rosením, cena 139 Kc. Tak kde... celý příspěvek >
Lignohumat, 30.3.2013
Dival jsem se na internet a zadne hnojivo urcene primo pro listovou vyzivu jsem nenasel. Pro listovou vyzivu se doporucuje mimo Wuxalu i Vegaflor (koncentrat pro mimokorenovou vyzivu), cena na e-shopu, kde nakupuji, 60 Kc za litr... celý příspěvek >
Dolmar MS-335.4 U, 10.5.2012
Tak dnes slevnili Oleo Mac BC280T z 9400Kč na 6615Kč - 1kw, 6kg a vše v sadě. Soused Oleo Mac má (nevím jaký typ), ale neřekne o něm nic dobrého. Seče s nim ale co 14 dní a jediný problém co má je že teplý nechytá. Kluk v práci ma taky Oleo Mac... celý příspěvek >
Dolmar MS-335.4 U, 10.5.2012
Bohužel právě ten Dolmar, jsem naživo nikde neviděl, ani neměl šanci potěžkat. V Kolíně jej nikdo nemá skladem, jen na objednání atoje naprd. Zase mám zde člověka, který jej je schopný objednat za supr peníze. Oleo Mac, Stihl, nebo HQ jsem už měl v... celý příspěvek >
Dolmar MS-335.4 U, 10.5.2012
To ja smaozřejmě vím, ale nemohu si pomoc. Vždy než si něco koupím ptám se každého na jeho zkušenosti, a´t si nekoupím hračku za 8tKč, které po zaruce odejde. Třeba jsem si všiml že máte rád Makitu, Dolmar. Osobně mám doma pár výrobku od Makity a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika