Příspěvky uživatele - 246.198

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemoc jabloně, 11.5.2014
Tak toto přesně se stalo sousedovi na zahráce již druhý rok po sobě na cca osmi velkých jabloních. Kompletně se zastavil růst cca na 6 týdnů, pak se to vzpamatovalo. A čím to bylo? Postřik Zdravé jablko!  Ale netuším, zda nevhodná koncentrace... celý příspěvek >
Akátová pergola, 15.6.2012
Ano, je to Wistárie, roubovaná, stáří 8 let, každý rok nádherně kvete, ale toho nepořádku potom... Na jaře má vždy spoustu plodů - lusků, a když svítí slunce, lusky pukají a semínka létají i 10 m. Původní smrková pergola to již nevydžela a začala se... celý příspěvek >
Wistarie mi poprvé kvete, 9.5.2012 Obsahuje fotku
Dobrý večer, tak ze semene je to zracený čas, jedině roubovanou, moje po 8 letech, každý rok ji sestřihám na 1/2, nehnojím, nezalévám..
Akátová pergola, 9.5.2012 Obsahuje fotku
další fotka..
Akátová pergola, 9.5.2012 Obsahuje fotku
Tak se pochlubím se svojí pergolou, je z odkorněné broušené akátové kulatiny, nátěr Remmers
Skladování hrušek, 13.10.2011
Dobrý den, mám takový problém, a to se skladováním hrušek. Mám několik odrůd, Konference, Jana, Dicolor, Erika a pod. Jakmile je utrhnu (rozhodně nejsou přezrálé) a uložím do sklepa, okamžitě začnou dozrávat a následně shnijí. Hrušky jsem otrhal... celý příspěvek >
voda z medenych okapu - vliv na rostliny, 26.8.2008
Dobrý večer, podle všeho jste rostlinám odebral z vody všechny živiny.
Pokud Vám zdraví ryb leží, 11.6.2007
Betonové jezírko v neupravené podbě není příliš vhodné, budou se do vody uvolňovat zasadité výluhy a zvyšovat Ph vody. v důsledku toho zde bude nadměrný růst řas. Zkuste dávkovat řašelinový výluh, až bude Ph 5 - 5,5 . Rostliny vysaďte co... celý příspěvek >
Jezírko - rybičky - nemoc?, 8.6.2007
Vápno bych určitě nedával, nevím zda léčí zaplísnění, ale určitě naruší rovnováhu v jezírku a způsobí nadměrný růst řasy. Pokud to jen trochu půjde, rybičku odchytněte a léčte odděleně od ostatních.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika