Příspěvky uživatele - 1.249

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co všechno pěstujete ve skleníku?, 16.3.2017
Pořídil jsem si skleník a chci v něm pěstovat hlavně salátové okurky, rajčata a papriky. Včera jsem zasadil saláty, kedlubny a zasel ředkvičky. Jaká zelenina se ještě dá pěstovat ve skleníku teď? A co by šlo pěstovat ve skleníku společně s... celý příspěvek >
Jak hluboký základ podezdívky pro skleník, 14.9.2016
Já tam žádný maliny ani rakytník nemám, takže nějaký výmladky mě nechávají absolutně v klidu.
Jak hluboký základ podezdívky pro skleník, 13.9.2016
Jasně, že to nenechám jen na samotných pilotech. Okolo bude obrubník a dlaždice.
Jak hluboký základ podezdívky pro skleník, 12.9.2016
Spočítal jsem si, kolik materiálu by na podezdívku bylo přibližně potřeba a vzhledem k tomu, že zahrada je ve svahu a jedinný přístup je po schodech, radši jsem namísto stavby podezdívky objednal se skleníkem i kotvící piloty abych to nemusel všechno... celý příspěvek >
Jak hluboký základ podezdívky pro skleník, 9.9.2016
Mám v plánu pořídit skleník V&P 3 x 5,4 m Jak hluboké musí být základy pro skleník. Výrobce udává 60-100cm Není to přehnané? Všem za rady předem děkuji.
Nádrž na dešťovou vodu II, 22.5.2012
Máte na mysli Hydroizolace stěrková Sika Seal 200 Migrating?
Gril lokomotiva - zkušenosti, tipy rady, 9.5.2012
Naopak je to správně, jinak to nejde. Topit uprostřed a maso dát na menší rošt je nesmysl. To musí být každému jasné, když se podívá, kde je komín a kam tedy půjde kouř.
Hrdzavý rošt, 12.4.2012
Vůbec bych si s tím nelámal hlavu. Rezavý rošt se žárem vypálí, není potřeba ho odrezovat. Stejně by příště zase zreznul i kdyby jste houklidil, stačí vzdušná vlhkost a je to rezavé zas. To spíš ten odrezovač bude větší zlo. Nikdo neví, co je to za... celý příspěvek >
Gril Hecht Sentinel MAX, 28.3.2012
Ne, děkuji 600 ks grilů opravdu nepotřebuji. Navíc se asi jedná o čínský grily, který tu prodává Werco za cca 3500,- a né za 10 000,- jak mylně uvádíte. Sílu plechu udávají 1,7mm na rozdíl od Hecht Sentinel MAX kde je síla plechu uvedená 3,7 mm... celý příspěvek >
Gril Hecht Sentinel MAX, 27.3.2012
Dobrý den, Zaujal mne gril HECHT Sentinel MAX. Nemáte s ním někdo osobní zkušenosti? Stojí necelých 10 000,- což mi připadá za gril už docela dost tak bych rád znal nějaké názory případných majitelů. Děkuji.
Kvalitní postřikovací pistole, 24.8.2011
Můžete mi prosím někdo poradit kvalitní postřikovací pistoli na hadici, která vydrží alepoň jednu sezónu bez toho, aby vypadávala z rychlospojky, nebo se úplně rozpadla?  Vyzkoušel jsem spoustu většinou celoplastových (protože jsem na kovovou v... celý příspěvek >
Ma zmysel kupovať weber? Existuju lacnejšie, 3.6.2011
Já vím, že jsem koupil šunt. Šunt Weber Compact Kettle 47
Izolace udírny, 1.6.2011
No, jestli je vůbec udírnu nutné izolovat, tak bych zvolil nějakou nehořlavou izolaci typu kamenná vlna. Např Rockwool. Určitě bych nebral polystyren :-))
Mřížka na opékání, 1.6.2011
Kdysi jsem někde na internetu objevil nerezovou kari síť u které bylo napsáno, že je vhodná na gril. Ale byla dost drahá. Jinak tyhle mřížky do zahradních krbů jsem viděl v Bauhausu. Vypadaly docela poctivě. Rozměr 60x40 cm, dvě dřevěná držadla a... celý příspěvek >
Plyn bez nebo s lávovými kameny?, 18.5.2011
Tenhle Campingaz se mi taky líbil ale když jsem ho viděl naživo, tak jsem si to rozmyslel. Kvalita zpracování nic moc. Byl celý takový rozvyklaný, rošty se houpaly atd. Je to kontaktní gril. plynové hořáky rozpalují přímo litinový rošt na kterém se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika