Příspěvky uživatele - 192.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tip na kvetoucí pokojovou rostlinku do malého (Ø 6cm) květináčku, 7.6.2017
V tak malém mám Echeverii.Je to tedy přesněji okrasný keramický obal a roste pouze ve vodě.Zrovna se chystá kvést.Olina
Co je to za výrustek na palmě?, 17.5.2017
To bude květ.Když povyroste, tak květy jsou takové malé žlutavé kuličky, které když opadají nadělají pěkný nepořádek.Nám takhle kvete chamaedorea každý rok již pěkných pár let.Olina
Kvetení, 14.5.2017
Zajímalo by mne, jestli tento druh voskovky také tak silně voní.Děkuji Olina
Co to je za rostlinku?, 2.5.2017
Doplním česky je to Tlustice.Olina
Kalanchoe - pěstování, 3.4.2017
Nevím jaký druh máte.Nejspíš tu kvetoucí co se prodává v květince.Pokud je to ona, tak já bych ji ořezala a nechala zakořenit ve vodě(zakoření v ní spolehlivě).Potom bych jí zasadila do květináčů a měla nové pěkné rostliny.Olina
Velká rostlina/strom vhodná celoročně do bytu, 20.3.2017
Draceny, juky.Olina
Je to parožnatka?, 15.10.2016
Já bych řekla, že to je nějaké asplenium.Olina
Kvetení ananasovníku, 2.10.2016
Tepla i světla má dostatek.Ten acetylén je problém.Máme ho v ložnici.Olina
Kvetení ananasovníku, 1.10.2016
Jak přinutit kvést asi 4 roky starý ananasovník vypěstovaný z vrcholku kupovaného.Olina
Zachrana pri castecnem uhniti, 24.9.2016
Osobně bych to uřízla kousíček nad tím co je už shnilé.Nechala zaschnout tak 1 den a pak strčila do písku.Ale počkejte, třeba Vám poradí něco lepšího.Olina
Klívie: Žlutohnědé fleky na listech, 23.9.2016
Myslím, že ji nesvědčí to teplo.My je máme na chadné chodbě, občas zaleju a mají se k světu.Olina
Banánovník netvoří kmínek, 12.9.2016
Listy banánovníku se rozevírají jako z trychtýře.Má světlo? Ten náš už pomalu přechází do klidu a přes zimu mu listy moc neporostou.Olina
Co je to za rostlinu?, 8.9.2016
A co cissus-žumen? Olina
Kalanchoe, 7.9.2016
Nám kvetla i ve vodě.Mohlo by to být třeba i světlem.Olina
Pomoc s určením sukulentů, 31.8.2016
Tradescantia sillamontana, česky voděnka, blázen,poděnka.Olina
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika